1 reakcí na tento příspěvek BMW R 1200 GS - 2005 Výroba klíčku
Jsi jistý absencí imobilizeru? Transpondér je zalitý v gumové hlavě klíče.
Naposledy editováno 17.08.2024 00:03:33
2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) BMW R 1200 GS - 2005 Výroba klíčku
2 reakcí na tento příspěvek BMW R 1200 GS - 2005 Výroba klíčku
1 reakcí na tento příspěvek BMW R 1200 GS - 2005 Výroba klíčku
2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) BMW R 1200 GS - 2005 Výroba klíčku
Dva roky zpět,jsem si nechal udělat klíč ve Vítkovicích v BMW.
Cena byla cca 1700 Kč.Stačil malý techničák psaný na mě.
Loni jsem si nechal udělat náhradní klíč na Gileru tady :
https://www.klicovecentrum.cz/
Tady to bylo na počkání,vyrobil,nakódoval, vyzkoušel přímo na Mopedu jestli funguje,fungoval,tak jsem si přikoupil klíčenku GILERA
Moc si to už nepamatuji
A co jsem ještě zjistil, že v Tescu u Makra jsou taky schopní
Ale tam jsem teda už nedojel.
https://klice-km.cz/
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) BMW R 1200 GS - 2005 Výroba klíčku
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) BMW R 1200 GS - 2005 Výroba klíčku
3 reakcí na tento příspěvek (reakce na) BMW R 1200 GS - 2005 Výroba klíčku
Ukážeš jim nějaký doklad, že jsi majitel a oni ti podle VIN za týden dodají plně funkční zámek nebo naprogramovaný klíč. Všechna data mají v databázi, tak k tomu není potřeba předložit funkční klíč.
Řešit to nějakým hackem neoficiální cestou nedává smysl.
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) BMW R 1200 GS - 2005 Výroba klíčku
Kostaova píše: Ivos> Ahoj, prosím, fakt jsi v BMW platil cca 1700 Kč za klíč? V Klíčovém centru na Rudné chtěli min. 4000Kč, tak jsem to odpískal... Mám GS r. 2006. Děkuji za odpověď. Kosťa
Ano
Vážně jsem platil cca 1700 Kč.
A ještě bych každému doporučil jednu věc.
Nebát se a zjistit si cenu jakéhokoliv dílu v BMW oproti jiným prodejcům
Oni to tam mívají levnější
1 reakcí na tento příspěvek BMW R 1200 GS - 2005 Výroba klíčku
Zavolal sem do BMW a prý planžetu dle VIN objednají za cca 350,-
Dodání se ale vleklo víc jak měsíc. Nakonec to bylo na počkání vyměněno a vše zdarma. Budiž jim za to dík.
Naposledy editováno 18.08.2024 21:49:34
Zatím mám zkušenost takovou, že jsem čekal nejdéle dva dny.
A ta nejlepší byla, když jsem něco objednal po šichtě,asi tak v 14:10hod a druhý den mi přišla smska v cca ráno 7:00 hod že je připraveno
Leč otvírají až v 9:00 hod
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) BMW R 1200 GS - 2005 Výroba klíčku
1 reakcí na tento příspěvek BMW R 1200 GS - 2005 Výroba klíčku
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) BMW R 1200 GS - 2005 Výroba klíčku
2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) BMW R 1200 GS - 2005 Výroba klíčku
| Téma | Autor | Odp. | Posl. příspěvek |
|---|---|---|---|
| Zkušenost s firmou Mxtech BMW R 1200 GS | RobocopCAP | 21 | 5.6.2026 v 16:47 pavelwawrosz |
| Startér BMW R 1200 GS, BMW R 1200 GS Adventure | wlcek | 20 | 23.5.2026 v 06:39 wlcek |
| Ověřené parkování auta s přívěsem... BMW R 1200 GS Adventure | Navrcc | 5 | 22.5.2026 v 22:18 bechin |
| Tunis BMW R 1200 GS Adventure | JoeKTM | 2 | 29.4.2026 v 17:17 JoeKTM |
| Balkán BMW R 1200 GS Adventure | Drobeckk | 1 | 26.4.2026 v 21:00 Veveveve |





