globalmoto_duben_nolan
globalmoto_nolan Přidat reklamu

Téma: autokamera
 
23.1.2023 v 19:22
ahoy všichni,hledám nějakou kvalitní kameru do auta,máte zkušenost?cena celkem nerozhoduje,spíše užitné vlastnosti,jednoduchá obsluha,zobrazení,pamět,,,,,diky R

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) autokamera

24.1.2023 v 08:21 | Nahoru | #1
FJRPEPA> a co když to tvoje vina nebude, ale ze záznamu se vyšetřujícímu, "znalci"(a následně i soudci) bude zdát, že to tvoje vina je ? Budeš pořád takový správný, férový chlap co se nebojí přiznat? I s ohledem na to, že v české kotlině je národním sportem jakéhokoliv viníka čehokoliv nejen potrestat, ale zpravidla i zničit v materiální rovině až do konce života?

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) autokamera

24.1.2023 v 09:40 | Nahoru | #2
Johny_Servis> Něco takového se stalo kámošovi. Někam jsme jeli a on na cestě ke mně předjížděl řadu asi 5 aut a jedna pinda z té řady vyjela že bude také předjíždět, ale jeho si nevšimla když byl už kousek za ní v levém pruhu a líznul jí pravým blatníkem. Přijel ke mně a říká mi to a už tahal kartu z kamery, že se na to u mne na noťasu podíváme. Oháněl se tím, že má jasný důkaz, ale když jsme se na to dívali tak tam byla rychlost 190 Kmh Říkám mu. "Ty vole ty si tam letěl 190. To si tě benga usmažej za živa" Tak se hned rozhodl, že to jako důkaz kdyžtak nepoužije, ale dopadlo to tak, že ta baba to hned na místě hodila na sebe tak nebyl žádný problém. Ten den si na kameře nastavil aby se v záznamu rychlost neukazovala.
edit: 190 na okrsce

Naposledy editováno 24.01.2023 09:41:43
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.


TOPlist