2

(reakce na) Rossi - anketa

22.3.2022 v 16:00 | Nahoru | #301

fomax píše: Ty jsi naprostý idiot! Když se zabil 58 Simoncelli nebo vlastně když mu Rossi přejel přes hlavu, tak jsi tady brečel do komentářů a dal sis ho do profilu.
Tady jen debilně urážíš Marqueze, který má 8 titulů a spoustu vyhraných závodů a vrací se po těžkém zranění a dalších zdravotních problémech. I tak loni vyhrál 3 závody, ale to podle tebe nic neznamená, že? Dovedu si představit, jak sis včera nastříkal do trenek, když MM spadnul. Jdi do prdele nenávistný srabe!

Přesně tak! Navíc je mezi Rossíky hromada žalobníků žádajících bany pro ty, co mají jiný názor!

22.3.2022 v 16:01 | Nahoru | #302
[quote=fomax

Naposledy editováno 22.03.2022 16:07:35

Rossi - anketa

2.4.2022 v 16:20 | Nahoru | #303
Prý Marquez ukončil kariéru?! Není to opožděný Apríl? Doufám, že ano!

Naposledy editováno 02.04.2022 16:22:47

2.4.2022 v 20:16 | Nahoru | #304
P911> Tak, aby Marquez skončil kariéru zapomeň! To by se vám žluťákům hodilo! Budeš muset počkat ještě na aspoň dva tituly!

13.4.2022 v 08:14 | Nahoru | #309

fomax píše: Valentino není nějak vidět v depu!

Když byl posledně v depu, tak v autě minul box

Naposledy editováno 13.04.2022 08:14:54

13.4.2022 v 11:37 | Nahoru | #310
1100Virago> Tady bych se ho trochu zastal, stane se! Auto má špičkové a jezdí to zhruba ve stejném pořadí jako na motorce v MGP, v průběhu závodu nejdříve 13 místo a v cíli 17 místo, takže, dojíždí i s autem v pořadí na kterém byl poslední léta zvyklý z MotoGP.

Naposledy editováno 13.04.2022 11:38:04

13.4.2022 v 21:48 | Nahoru | #311
fomax: Souhlasím, stane se. Zvláště když přesedl z motorek a byl zvyklý na jiný styl v boxech. Když si vzpomenu na dobu kdy to ve formuli 1 zkoušel Enge, tak taky zmatkoval. Ale věta "není vidět v depu" si prostě o tuhle reakci říkala

14.4.2022 v 01:48 | Nahoru | #312
On Rossi asi počítal, že po skončrní kariéry v MGP bude jezdit auta. To tvrdil už před skoro 20 lety, že počítá s kariérou soutěžního jezdce. Kdysi si taky zajel jeden závod MS WRC, ale nebylo to nic moc a navíc to skončilo havárií. Prostě motorky mu šly daleko lépe a on to pochopil. Tak je jezdil až do usedlých let i když už nestíhal a zbytečně si kazil a bodově ředil svou neuvěřitelnou sportovní bilanci a nakonec nechybělo mnoho a pomalu začal vozit v závodech "lucernu"..... Prostě neuměl odejít včas a nebyl sám! Ono je to dost těžké skončit po takové kariéře.

23.4.2022 v 00:11 | Nahoru | #313
Rossi se snad už konečně ukáže v depu, na pátém závodě v Portugalsku!

30.4.2022 v 14:32 | Nahoru | #314
Nějak Rossiho v přenosech není vidět!

1.5.2022 v 18:24 | Nahoru | #315
Akro: Ani nemůže, když zrovna závodí v Anglii :

3.5.2022 v 00:16 | Nahoru | #316
P911> Asi nějaké poloturistickézávody, že ? Dělají mu taky gumy podle dat z tréninku jako u motorek? -

3.5.2022 v 08:12 | Nahoru | #317
No tak, je to pořád mistrovství světa GT vozů i když to moc lidí asi až tak moc nesleduje, ale jezdí tam hezký auta
Gumy mu asi nepečou, ale on už Vale něco vymyslí aby byl nejlepší
Zatím se po třech odjetých závodech motá tak od 8. do 13. místa z cca 50 závodníků.

3.5.2022 v 20:05 | Nahoru | #318
P911> Myslíš, že zase Rossi vymyslí nějaký podvod, jako to dělal v MGP? Jinak byl už taky dvacátý! Pokud by jezdil okolo 10 místa byl by na tom líp než v MGP. Ale stejně, když si vzpomenu na jeho prohlášení, že nezávodí pro druhá místa a že umístění okolo 5-6 místa si jeho firma ROSSI VŮBEC NEMŮŽE DOVOLIT. To komentoval tak, že jezdit mimo první místa, okamžitě by skončil se závoděním! Nějak hodně chlapec poskromněl ......

3.5.2022 v 21:06 | Nahoru | #319
No tak, jednak je to jeho první sezóna, jednak se tam v tom autě se střídají dva jezdci a hlavně on to jezdí už jen pro zábavu, protože ho to prostě baví
On už nemusí nikomu nic dokazovat, je zabezpečený do konce života, ale chápu že některým zamindrákovaným individuím leží pořád hluboko v žaludku.

5.5.2022 v 00:42 | Nahoru | #320
P911> No ještě, že to jezdí v jednom autě dva jezdci! Ten druhý aspoň po Valentinovi vylepší celkové umístění! On to ale Rossi nejede pro zábavu! On by chtěl vyhrávat, ale nemá na to.... Pokud jde o zabezpečení, tam si vydělal na dalších 20 životů v bohatství a pohodlí. Aspoň tak se mu ty mega podvody s gumami vyplatily. Já mu to nezávidím, dokonce to byl i můj oblíbený jezdec, ale jen do doby, kdy na něho prasklo, že vlastně všechna vítězství a tituly získal podvody z pečenými gumami! Tady máš pravdu, že mi od té doby leží dost hluboko v žaludku a to i bez mindráků!

5.5.2022 v 21:52 | Nahoru | #321

6.5.2022 v 11:40 | Nahoru | #322
KARING> Jo, Valentino byl velký podvodník! Ale vyšlo mu to!

6.5.2022 v 11:47 | Nahoru | #323
Tak ještě zelenýjenda a bude to komlet Akro

6.5.2022 v 22:01 | Nahoru | #324
P911> Co ty pořád máš s tím zemřelým Akrem? Piš o podvodech Rossiho....

7.5.2022 v 08:32 | Nahoru | #325
Akro je nesmrtelný, stále žije a je tu pořád s námi akorát asi pod 5-6 nicky
A Rossi nikdy nepodváděl, nechápu kde se to pořád bere

7.5.2022 v 12:50 | Nahoru | #326
P911> no jo, Akro je asi fakt nesmrtelný! Ty pověsti a pohádky o tom, že tady mají někteří pisatelé hromadu nicků. jsi převzal jistě od Komika64, který o tom píše snad v každém příspěvku a asi mu už z toho trochu hrabe. A ten Rossi by měl bez podvodů z gumamim tak 1 titul ve 125kách kde možná ještě ty podvodné gumy neměl. A to Bůh ví jestli! ROSSI JE TEN NEJVĚTŠÍ PODVODNÍK V HISTORII MOTOCYKLOVÝCH ZÁVODŮ!!!

14.5.2022 v 20:11 | Nahoru | #327