po loňské dovolené v rakouských Alpách, kdy jsme bydleli celý týden na jednom místě, tak na konci srpna plánujeme s manželkou dovolenou Alpy - Itálie+Rakousko s tím, že budeme spát někde jednu maximálně dvě noci. Níže je plán cesty, tak bych chtěl slyšet názor jeslti je to zvládnutelný. Další věc - v Rakousku není problém sehnat ubytování, předpokládám, že to platí i pro Itálii ?
A jedna taková anketní, jak jezdíte - sami, s bandou, apod., my jeli loni sami (já a amanželka na jedné moto) a zjistili jsme, že to je fajn, protože když jedeme někam 2 motorky jenom na výlet - už se člověk musí domlouvat, je závislej apod.
Díky za odpovědi.
Rozpis cesty:
1.den - SOBOTA – cca 497 km
Česká Lípa – Mladá Boleslav – Praha – Mníšek pod Brdy – Strakonice – Vimperk – Strážný – Freyung – Passau – dálnice A3 sjezd Pocking – Braunau am Inn – Burghausen – Tittmoning – Laufen – Freilassing – Bad Reichental – Berchtesgaden – najít ubytování na 1 noc.
2.den - NEDĚLE – cca 177 km
ORLÍ HNÍZDO – návštěva
Berchtesgaden - Ramsau – Steinpass (AT) – Loefer – St. Johan in Tirol – Wörgl – Kundl – Münster – Fügen – Zell am Ziller – Krimml - někde v okolí ubytování na 2 noci.
3.den – PONDĚLÍ
Prohlídka Krimmelských vodopádů.
4.den - ÚTERÝ – 403km
Krimml – Mittersill – Bruck am Großglockner – projet Großglockner strasse – Lienz – Mittewald a.d. Drau – IT – San Candido – Cortina d´Ampezzo – Große Dolomiterstrasse - Arabba – Passo Pordoi – Pozza di Fassa – Bolzano – Merano – Naturno – Laces – Prato allo Stelvio – ubytování na 2 noci
5. den - STŘEDA – 211 km
Prato allo Stelvio – Solda – Passo Stelvio - Bormio – Valdidento – Livigno – jezero Livigno – Il Duorn - Padd dal Fuorn – Sladerno – S. Valentino alla Muta – návštěva jezera Erschensee – Sladerno – Prato allo Stelvio
6.den - ČTVRTEK – 400 km
Prato allo Stelvio – Silandro – Laces – Naturno – Merano – San Leonardo – Jaufenpass - Vipiteno – podél dálnice směr Brixen/Bressanone - Brunico/Bruneck – Dobiacco – San Candido – AT – Silian – Karnische Dolomitenstrasse – Kötschach – Waldach – kolem Spittal – podél dálnice do St. Michal im Lungau – Tamsweg – směr Murau - Schöder – ubytování na 1 noc
7.den - PÁTEK – 317 km
Schöder - Sölkpass (Sölker Pass) – Gröbming – Winkel – Stoderzinkem – alpenstrasse - Gröbming – Lienzen – Admont – Weng im Gesäuse – Altenmarkt bei St. Gallen – Weyer – Waidhofen an der Ybbs – Sonntagberg – Amstetten – Grein – St. Georgen am Walde – Abersbach – Groß Genugs – Gmünd – Suchodol nad Lužnicí - Třeboň – ubytování na 1 noc (pokud budou síly a nějaký čas, je možné to rovnou protáhnout až do České Lípy (556 km)
8.den - SOBOTA – 239 km
Třeboň – Veselí nad Lužnicí – Tábor – Benešov – Praha – Mladá Boleslav – Česká Lípa