----Zrovna tak chci vidět autora diskuze!!! počet nahlédnutí mě absolutně nezajímá!
----Kde tady najdu nové PM zprávy
A mohl bych pokračovat! ještě hodně dlouho.
Jo a je to šíleně nepřehledný - všechno a má to hnusný jedovatý barvy ze kterých po chvilce bolí oči, chci mít možnost si je zvolit, když už nic jinýho!!
1 reakcí na tento příspěvek Kam se poděla databáze přátel v profilu ???

--a ten FONT je děsnej, pěkně blbě se čte

-
Aha, takže první přízpěvek se nedá editovat

--Proč se neobjeví dole hláška že to bylo editováno a v kolik????


a už du pryč, protože je to hnus

1 reakcí na tento příspěvek Kam se poděla databáze přátel v profilu ???
---pokud má diskuze víc stránek tak se o tom člověk dozví až poté co si ji otevře a sjede dolů a pak musí znovu kliknout

---proč se vložené obrázky automaticky nepřizpůsobí oknu
---a proč je to posraný menu vlevo vedle diskuze, na malým monitoru musím jezdit myší ja wůl, abych neměl useklý text.

---Kdy tady bude lepší čitelnější font??? jako ve starém foru.
---Kdy se změní tyhle svítivé barvy na barvy a členění jako ve starém foru? Bolí z toho oči.
Dingo>Takže další naprosto šitózní věc:
---pokud má diskuze víc stránek tak se o tom člověk dozví až poté co si ji otevře a sjede dolů a pak musí znovu kliknout aby se dostal tam kam chce. U starého fora to bylo vše u Názvu vlákna za autorem onoho vlákna, kdy to bude tady
---proč se vložené obrázky automaticky nepřizpůsobí oknu
---a proč je to posraný menu vlevo vedle diskuze, na malým monitoru musím jezdit myší ja wůl, abych neměl useklý text. Proč to menu není jak u starého fora - to bylo skoro geniální a vychytané.
---Kdy tady bude lepší čitelnější font??? jako ve starém foru.
---Kdy se změní tyhle svítivé barvy na barvy a členění jako ve starém foru? Bolí z toho oči.
jinak myslim ze prvni dve veci se resi, posrany menu si uzij, nebo si kup vetsi monitor
font je citelny dost, jarda vysvetloval uz jinde.
ale jak je videt zvyk je zelezna kosile
svitive barvy jsou v trendu, svetle stranky te neunavi tak rychle a tak na nich stravis vice casu..
:)
1 reakcí na tento příspěvek Kam se poděla databáze přátel v profilu ???

-Nevidím důvod si vytvářet novou databázi přátel, když sem tam měl hotovou starou, nebo myslíš, že si pamatuju všechny lidi co sem tam měl i jejich ID?? těžko
-Font je nahňácaný a tím pádem i hůř čitelný

howg
1 reakcí na tento příspěvek Kam se poděla databáze přátel v profilu ???






To že si nepamatuju ID a nicky několika lidí neznamená, že s nima nekomunikuju a že se občas nedívám do jejich profilu, proto to chci zpět a nehodlám ztrácet čas tím že je budu hledat a dávat si je tam znova





----další věc, pokud napíšu přízpěvek a odešlu jej, tak sem automaticky zase na začátku diskuze a opěk musím rolovat kolečken jak debil, abych se dostal "dolů" ve starém foru se po odeslání přízpěvku automaticky posune stránka sama. Jsou prostě věci, který zpříjemňují pobyt v diskuzi, tady je to zatím nastaveno tak, že to pobyt v diskuzi ZNEPŘÍJEMŇJE


Naposledy editováno 12.02.2008 01:21:33
1 reakcí na tento příspěvek Kam se poděla databáze přátel v profilu ???
Posouvani: Jestli to chapu dobre s tou vodorovnou listou, tak mas rozliseni 800x600 px. Nyni ma dle statistik toto male rozliseni cca 5% uzivatelu. Vetsina novych stranek se dela na rozliseni 1024x768 px., ktere ma 50% uzivatelu. Tyto stranky maji na sirku 950 px. V dobe LCD monitoru a velkych ploch by bylo delat stranky na rozliseni 800 px. krokem zpet (design se dela na X let dopredu, cca 5-7 let), urcite u zpravodajskeho webu. Neco jineho je firemni web, kde tech informaci je mene a 800 px. staci.
Proc mame ve foru leve menu je jednoduche - vychazi z celkoveho designu vsech dalsich sekci, kde je leve menu take. Jde o zvyk, kazdopadne nejakou horni filtraci (menu) do fora take asi pridame. Jde o dohodu a kompromis.
Pratele: Spojenim databaze uzivatelu fora a uzivatelu starych Motorkaru.cz by vznikali pri prenosu dat mozne chyby. V dalsi fazi se na ty pratele podivame.
Příspěvek - neposouvani: Jaky pouzivas prohlizec? Je to nase chyba, ja mam IE6 a take me to po novem prispevku posouva nahoru, je to neprijemne - opravime. Nefunguje tam odkaz na "kotvu". U FF to myslim funguje.
Jarda
Naposledy editováno 12.02.2008 11:24:07

Ten monitor má 1024x768px a já sem zvyklý mít na boku rozbalené "oblíbené" (předpokládám, že to tak má většina lidí) a to potom na ty stránky nezbyde ani těch 950px. Doma s tím problém nemám. Jen mě spíš zaráží, že některé druhy diskuzí se dokáží přizpůsobit otevřenému oknu prohlížeče, to by bylo totiž nejlepší.


