Čeština, Deutsch, English

Přehled obsazenosti bannerové reklamy


Váš banner bude umístěn v sekci Motorkáři, která má denní návštěvnost 12.000 unikátních uživatelů a banner se zde zobrazí více jak 1.200.000x.

Náhled umístění banneru

Vytíženost reklamy
Cena všech bannerových reklam ze všech sekcí na měsíce: 0 Kč
Výše slevy: 0 Kč
Vaše cena po 0% slevě: 0 Kč
Výhody reklamní kampaně na Motorkáři.cz:

  • Vaše reklama se zobrazí na nejnavštěvovanějším webu o motorkách v ČR.
  • Ke kampani Vám připravíme a zpracujeme banner dle Vašich požadavků. Stačí poslat e-mailem logo, text a obrázky. Cena výroby je 900 Kč bez DPH.
  • Poskytované slevy na kampaň: 1 měsíc = 5%, 2 měsíce = 10%, 3 měsíce = 15%, 6 měsíců = 20%, 9 měsíců = 25%, 12 měsíců = 30%
  • Nabízíme možnost samostatné výměny vašich bannerů v měsíci dle aktuální potřeby. V administraci si můžete tedy sami měnit banner třeba každý týden.
  • Nově je možné nasadit na Vaši pozici více bannerů, které mezi sebou vzájemně rotují. Tím se zvýší účinnost Vaší kampaně.
  • Ke každé kampani Vám zašleme transparentní statistiky počtu kliknutí a zobrazení banneru po dnech.
Ceník inzerce

Pozice "D" ve výpisu a detailu roluje se stránkou dolů.
Pozice "S" je z důvodu umístění mimo layout stránky viditelná pouze na PC od rozlišení 1100 px a vyšší. V responzivním zobrazení na mobilních telefonech a tabletech se nezobrazuje.

Bannery by měly splňovat následující podmínky:

1/ Musí mít správné rozměry na požadovanou pozici.
2/ Nesmí obsahovat vulgarismy ani jiné neetické či protizákonné prvky.
3/ Bannery nesmí obsahovat zvuky, reklama nesmí být nepřiměřeně agresivní, ve smyslu chvění a blikání, agresivní změny barev či další prvky, které mohou uživatele vyrušovat při práci se stránkou.
4/ Nesmí zahrnovat ovládací prvky operačních systémů a nesmí vypadat jako systémové hlášky.
5/ Bannery ve formátu Flash nesmí extrémně zatěžovat CPU, například několika vrstvami obrázků a animací. Dále nesmí překročit povolený datový limit 200 kB.
6/ Banner ve formátu Flash (SWF), musí obsahovat definici prokliku (clickthru), abychom vám počítali statistiky počtu kliknutí:

on (release) {
	if (!_root.clickthru && _root.clickTag) {
		_root.clickthru = _root.clickTag;
	}
	getURL(_root.clickthru, _root.clickTarget);
}

Pokud chcete zobrazit váš banner také na zařízeních firmy Apple, připravte si také alternativu ve formátu JPG nebo GIF. Flash banner není na zařízeních Apple s operačním systémem iOS podporován. Místo něj se zobrazí JPG nebo GIF banner.

Více info o bannerech zde.

Nevybrali jste žádnou reklamní pozici?

Podívejte se na kompletní nabídku reklamy na webu Motorkáři.cz, včetně dalších služeb jako jsou inzeráty, PPC reklama Motoklik, newsletter, PR články, soutěže.
Více na http://www.motorkari.cz/sluzby/