Příspěvky v diskuzním fóru
Nalezeno 7280 záznamů
| 3.5.2026 | Výměna brzdových hadic - zatím doježděno | papiboy> ad 4 roky na výměnu brzdových hadic - jenže to do toho manuál... |
| 18.4.2026 | Suzuki GSX 750f katana | Ty přepadový trubky na olej z hlavy jsou okysle na všech SACS motorech... |
| 18.4.2026 | Suzuki GSX 750f katana | Gahan37> ale tak dá se....před rokem a půl jsem za 40t koupil první gs... |
| 5.4.2026 | Jawa 350 640 - jehlova ložiska klika | imoladu> tak Jawa 350/640 závodní moc není...ta je ráda, že vůbec jede... |
| 31.3.2026 | Výběr kafáče | C-R si nemůžeš koupit, C-R si musíš postavit B-) :-P : )))) |
| 31.3.2026 | Když si seženu tp na mojeho pionýra poznají na stk že je to jiný pionýr | Vítězslav_Máří> pinďour VIN na rámu snad nikdy neměl, ne? Jak se zača... |
| 28.3.2026 | Osiřelá holka na Banditovi hledá novou bandu (Hlinsko / Žďár / PCE a okolí) | Běž na FB apod, tady budeš hledat dost těžko... |
| 28.3.2026 | Jaká motorka | Kup si co chceš a co se ti líbí...každý ti tady doporučí leda tak to s... |
| 13.3.2026 | Jel by se mnou někdo do Ruska podívat se na Auroru | Jj, Maco a Kohlstein, to je silná dvojka : ))) ...ale jako rád vás čtu... |
| 13.3.2026 | Jel by se mnou někdo do Ruska podívat se na Auroru | MMARTINK> Pavlys sem na fórum chodí dlouho, moc nepíše, ale jeho nick ... |
| 27.1.2026 | Jawa 50 pionýr odstranění nepůvodního laku | Jinak samozrejme zkuste nitroředidlo, ale jestli je ta vrchní barva ak... |
| 27.1.2026 | Sháním ND díly na Jawu 250/559 | Hoši, jawu apod socialistický šrot hoďte do kopřiv a kupujte Japonce z... |
| 23.1.2026 | Jawa 50 pionýr odstranění nepůvodního laku | Pionýr se nejlépe odstraňuje jeho odvezením do kovošrotu : ))) |
| 5.1.2026 | výrobní štítek vedle VIN | Firem co ti vyrobí štítek je mraky, koukni se na google...nechal jsem ... |
| 7.12.2025 | Multitool | Mám Letherman Surge a spokojenost...k tomu ještě nosím filetovaciho Op... |
| 29.11.2025 | Fichtl s doklady ale | _Michal> sifon stojí dneska ještě víc než ten fekál : )) ...za mě jsou... |
| 28.11.2025 | Fichtl s doklady ale | Fuj, socialistická veteš...ať si kluk koupí za pár peněz i toho blbého... |
| 21.9.2025 | Olejové čerpadlo - je prasklé | Podle mě je tam nalisované víčko, koukněte se na to pořádně... |
| 11.9.2025 | Výběr pískovačky | Mám dvoupistovy čínský olejak Kraft and Dele, či jak se ten krám jmen... |
| 11.9.2025 | Výběr pískovačky | MartasUS> pískováním karoserie auta si tak leda zaděláváš na další kor... |
| 13.8.2025 | Pokuta v Rumunsku | dafikk> aspoň někde jsou poliši ještě normální... |
| 10.8.2025 | Mercedes Benz | Jinak taky jsem si kupil medvídka - GL500... |
| 10.8.2025 | Mercedes Benz | Medved> no to mi připomíná výměnu lambád na mém multivanu T5 3,2 4moti... |
| 22.7.2025 | Velká vůle unašeče zadniho kola | Ad výměna SB - to se za chvíli vymačká zase znovu... |
| 7.7.2025 | Dře kolo o blatník | To chce kladivo, ten stroj si ani nic jiného nezaslouží : ))) |
| 2.7.2025 | Penta Dakarino 50 - lze přihlásit na CZ doklady | Jestli nemáš Fahrzeugbrief a Fahrzeugschein tak leda na veteránské zna... |
| 28.6.2025 | Přihlášení pionýra z Polska do Česka | Ivan-K> hele Sifony se dneska prodávají taky za nesmysl... |
| 28.6.2025 | Přihlášení pionýra z Polska do Česka | Frantas> vidíš to, ja bych dal bany všem fanatickým obhájcům Jawy : ))... |
| 26.6.2025 | BMW 1150 gs i-ABS vymaz z TP | (s) |
| 15.6.2025 | Odstranění barvy v nádrži | Aceton to rozpustí... |
| 19.5.2025 | Voda v motoru | Daniel.J.> ta druhivyrobni membrána funguje dobre, jen to chce při jej... |
| 5.5.2025 | Návštěva STK | Jj, mě teď nedávno vyhodil borec s autem na emisích, protože se mi po ... |
| 21.4.2025 | Stene do Spanelska | Na palubu vezmou osa do 8kg včetně přepravního boxu - většinou textiln... |
| 23.3.2025 | Zadření/ přehřátí motoru | krokoš> to se po tobě nedá číst, nemůžeš to napsat nějak zkráceně....f... |
| 15.2.2025 | Kola Suzuki Tl 1000s a Suzuki GSX-R 600 k2 | suzu750 píše: Café racer dělám Teď technická ta bude dráha a za t... |
| 11.2.2025 | promáčklé prase | Vzhledem k celkovému stavu toho stroje je nějaká malá promacklina asi ... |
| 18.1.2025 | "šťastní" majitelé BMW - věčně aktuální téma | assassin> časem přijdeš na to, že lidi co ten plyn umí, tu v Česku moc... |
| 18.1.2025 | "šťastní" majitelé BMW - věčně aktuální téma | Pokid v tom budeš chtít zachovat plyn, tak ideál zkontrolovat reduktor... |
| 18.1.2025 | "šťastní" majitelé BMW - věčně aktuální téma | Jo, to může dělat benzínové čerpadlo...musí to nejdříve dobře běžet na... |
| 18.1.2025 | "šťastní" majitelé BMW - věčně aktuální téma | assassin> jj, podřadná si asi nenapsal : )) ... Jak psal Méďa - emise... |