bmw_renocar_srpenPROFIL UŽIVATELE

pijanst

Offline: 3.4.2022 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 53
Město: Letohrad
Lokalita: Ústí nad Orli...
Poděkoval: 7x
Pomohl: 23x
Založil témat: 36x
Napsal příspěvků: 14526x
Body komentářů: 2
ID uživatele: 72986
Registrace: 27.6.2008
Skype:pijanst

Adresa profilu:http://pijanst.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 16 záznamů

7.6.2016 Akce s dovolením si pujčuji obrázek ( plakát ) k užití na FB Jestl nebudete souhlasit tak do PM, plakát stáhnu
8.2.2014 Akce mé přihlášení jako možná je z důvodu zaměstnání. Vůbec netuším, co tou dobou budu dělat.
23.8.2016 Článek no nezlobte se na mne, ale chopper bez svého klasického zvuku, už není chopper. Pojmenujte jej třeba choppel, ale chopperovi nechte jeho zvuk. Jo ?
15.6.2016 Článek co dodat. 10 let jezdím se svým Introušem na STK stále ve stejném stavu. Letos mne z STK vyhodili a vše musím předělat zpět. Investice cca 40 tisíc a mám z toho zase jen obyč motku. Kur... já si koupil choppera proto, abych jej mohl ladit. Věřte, že je mu 21 let a je v lepším technickém stavu jak vozidlo kreténa, který tohle vše mvymyslel.
Buzerace, buzerace a zase jen buzerace je v tomto státě. EU už se nám do životů taky cpe, tak tedy... kdy začneme emigrovat opět za svoboudou ???
+1 
1.4.2015 Článek tvl, ve mě hrklo než mi došlo, že je to Apríl
22.3.2015 Článek já jsem taky upravoval, ale to jen upravoval nikoliv stavěl a to byl taky ranec. Naprostý obdiv, to je přesně muj styl, na kterej nikdy nebudu mít prachy.
Závist, ale taková zdravá
17.8.2011 Článek Mne osobně se to docela líbí a jeví se mi to zajímavě. Nicméně, začínám mít pocit, že výrobci všeho elektrického spoléhají na blbost lidí ve smyslu ekologičnosti, avšak opak je pravdou. Ty kvanta baterií, které budou vyhozeny budou zase likvidovat tu naší zemičku.
Alternativní pohon? ANO, ale ne baterkou
16.7.2011 Článek chopper ? Kde ? Ten přeci musí vlastnit 2 V válce a dělat duc duc. Tohle at si nazvou jak chcou, ale rozhodně néééé chopper
Pilot tohodle dojde asi k úhoně od ostatních
Hnus fialovej. Klasika je klasika.
Demokracie je taky klasika a jak se drží že ?
25.6.2011 Článek haya-bu
S Mírou jsem osobně mluvil na akci"Nežij vteřinou" To HD jsem viděl a je to upraveno velmi pěkně. Souhlasím s tím, že ten chlap umí a umí i naučit.
Nicméně... podívej se prosím na v mém profilui kde mám přední kolo a kde jej má ten sportster. Jde o úplně rozdílný styl. Osobně bych v takové škole uvítal i Něco, co má to přední kolo více vpředu. To je totiž to, co v nabídce motoškoly nemá NIKDO.
Mírovo doporučení abych jezdil do 50Km/h musím ignorovat.
Nicméně opravdu jsem jej viděl v akci a opravdu umí a má to rád, na něm je to vidět
+1 
24.6.2011 Článek Já bych tedy rád viděl a zažil motoškolu, která UMÍ naučit jezdit na chopperu s předkopnutýma vidlema. Osobně si myslím, že to dokáže jen pár jedinců vlastnících tyto stroje, ale v motoškole se to nedozvíte.
Pro to předkoplé kolo platí totiž malinko jiná pravidla brždění a náklonů
15.6.2010 Článek Osobně jsem jí viděl na výstavě v Brně. Nádhernej stroj. Pravda, že plastíky působí tak nějak divně, ale mašina je ideální k dalším upgradům, což z ní činí už v základu něco kouzelného. Zcela přesně si umím představit, co by na tom ještě šlo udělat. Podnikavci, kteří investují do koupi jednoho kusu, vše si proměří a začnou na to vyrábět ND, či doplňky, těžce vydělají. Dle mého půjde docela na dračku.

za mě 100 bodů
20.4.2010 Článek Proč napadáte sami sebe, když se tu hodnotí motorka ?
nechápu lidi, kteří musí za každou cenu mít svou pravdu a jejich ego jim nedovolí nemít pravdu.
Uznávám konstruktivní kritiku, ale vy dva jděte do háje. Dejte si někde sraz a dejte si do huby. Silnější vyhraje a má pravdu. Takhle totiž vypadá Váš dialog tad...

19.4.2010 Článek Nepochybně si to fandy najde, ale s klasikou to už nemá nic společného. Nejhorší je na něm Ten chladič. Vypadá jako by tam vůbec nepatřil a stupačky řidiče jsou přidělány na nějakém černém plechu či co... To se fakt nepovedlo. Přední maska... no nevím, ale bez ní by to snad vypadalo lépe.
A hlavně, kde je ten jednoduchý starý stroj ? Na tom už si doma nic neudělám co... Takže budeme živit servisy
13.7.2008 Článek je mi líto, když zemře člověk, je mi líto když je to někdo ze skupiny která je mi blízká. Upřímnou soustrast.
Nikdy jsem neboural, ale byl jsem 2x u death crashe na mašině. Je to hnus. Dávejte lidi prosím na sebe pozor, děláte to i pro svoje okolí
27.1.2018 Video je krásnej, hned bych ho šupnul do garáže a z jara mu protáhl pérka
Předchozí
1 2
Následující

TOPlist