PROFIL UŽIVATELE

atheris

Offline: 24.3.2017 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 37
Město: Horoměřice
Lokalita: Praha-západ S...
Poděkoval: 1x
Pomohl: 3x
Založil témat: 8x
Napsal příspěvků: 290x
Body komentářů: 1
ID uživatele: 55172
Registrace: 17.3.2008
ICQ:242826128

Adresa profilu:http://atheris.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 6 záznamů

28.6.2013 Článek Zatím jsem vždycky prodával tak, abych si nepřipadal jako zloděj, takže za minimum. Přijde mi správný říct, jak to je, kde je co upadlýho, uraženýho, kolik co ještě vydrží a napsat to pak do smlouvy. Klidně to řeknu i do telefonu předem a na požádání udělám detailní fotky, abych nemařil někomu čas. Těch pár tisíc slevy mi za klid stojí a každýmu říkám, víte o tom, jak to je, jste svéprávný. Je to starý, sedřený, ale pojízdný a legálně to může na silnici, takže nechtějte, abych to dal za cenu šrotu bez papírů.
Naposledy mě kluk napálil, dal jsem mu za 16k Zephyra, s novou STK, ještě chtěl smlouvat a pak to napatlal leštěnkou, nastříkal kola voskem a dal to za tejden za 32k a vychválil to tam mýma slovama. A prodal...
+1 
11.3.2012 Článek Byl jsem tam 3x po sobě, na jedný jsem si koupil bundu s kalhotama a do dneška si to vyčítám. Věci dražší jak v krámě, vyjma stánku učnáku - obor automechanik, se nikdo nedokáže bavit o technice, jen kydy, jak kdo bude brousit na mašině kolenem a jak ty euro normy stojeji za h... Dva roky jsem nebyl a vůbec mě to nechybí. Dělat dvě výstavy v jednu chvíli jsem dodnes nepochopil smysl tohoto jednání.
23.1.2012 Článek Přijde mi to jako doby, kdy jsme s klukama jako puberťáci odstrojovali kejvačky a házeli na ně všecko možný. Je to hezký, asi jako když někdo koupí za 10 papírů vrak kvůli rámu, za dalších 20 modernější totálku, z který veme díly a na 14 dnů se zavře do garáže. Maji můj obdiv, ale rozhodně bych to nenazýval skvostem.
17.10.2011 Článek Ještě, že o vašich životech z dlouhodobého hlediska rozhodují chytřejší lidi, než jste vy Jinak bychom byli tam, kde je 2.patro technického muzea. Vše má nějaký vývoj a i tohle k tomu patří, přes tyhle mezikusy se dostanete k něčemu lepšímu. Měl jsem možnost krátce se svézt na elektroskútru během dne elektromobilů a byl jsem z toho unešenej. Akcelerace do města jako sviňa, na světlech dáte každýho, kdyby to nemělo plynulý rozjezd, tak se to snad postaví na zadní, rekuperací to brzdilo víc než dostatečně,za těch pár kiláků jsem nemusel vůbec šahat na brzdu. Maximálka kolem 100km/h a dojezd dle kravaťáka, co na tom jezdí do práce a propaguje to kde může, po Praze 80km. Nabíjí to 2x tejdně přes noc v garáži. Skůtr ekvivalent 250-400ccm, slušný provedení pérování i brzd. A hrozně zábavný, když člověk brzdí a na displeji mu naskakujou ty Wh a zvyšuje dojezd. Nutí vás to přemejšlet a jezdit s rozvahou a když nic jinýho, tak kvůli tomuhle je to dobrý. Kdyby vyrobili něco, co vypadá jako moje TL, řvalo jako TL a jezdilo, jako TL, tak bych si to klidně koupil i na tužkovky
15.7.2011 Článek Chlapci, já vám děkuji, že jsem si s vámi mohl zavzpomínat na časy, když jsme s kámošem na pinckovi sjezdili celý Jižní Čechy a furt jen něco spravovali na těch našich prskoletech. Dneska bych už na něj nesed, sice ho furt mám, ale litr jede holt líp Plná pixla svíček, šroubovák zapíchnutej na řídítkách na štelování a čištění trysek, několikrát urvaný lanko plynu namotaný na řídítkách a co měsíc nový kroužky, protože stáli asi 20Kč. Věčnej boj s cívkama na altíku a utavenou spojkou. Hoši, jste borci, takovou pálku nedá někdo ani s cestovní mašinou a spaní v poli, luxus.
24.1.2012 Deník Dodám, že samozřejmě nestavím moto na měkkou zem. Přišel slejvák, už jsem to nestih uklidit a nenapadlo mě, že to padne na úplně udusaný hlíně tvrdý jak kamen. No a spadlo, blinkr bez poškození, ale vylomil se i s plastem.

TOPlist