PROFIL UŽIVATELE

bouskat

Offline: Včera v 14:22 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 26
Město: Brno-Černovi
Lokalita: Brno-město Ji...
Založil témat: 2x
Napsal příspěvků: 21x
ID uživatele: 203275
Registrace: 22.11.2013
ICQ:424619497
Skype:bostoma

Adresa profilu:http://bouskat.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře k článkům
Nalezeno 15 záznamů

17.1.2019 Rumunsko aneb první Adventure dovolená Děkuji všem za reakce , na fotkách a videu jsem si dal záležet, je to tam trochu moje hobby, hned po motorce teda. Motorka je bez úhony, a Jindra na 701če...? Klidně pojede zase, byl naprosto spokojený, dálniční přesun, sice pomalejší, ale naprosto bez problémů. Blata jsme si užili ažaž, ale jak říkáte, byla to dobrá zkušenost. A nejlépe se učí plavat, tak že se hodí do vody, ke konci jsme to bláto už ani moc nevnímali, byla to taková součást dobrodružství, stálo to zato, ani nás to počasí nějak netrápí, jeniný kdy mě to trápilo byla Tranalpina, tam jsem se těšil na lítáni s dronem a na ty panoramata.
1.3.2018 Kanadou na ČZ nevěřitelně krásný fotky, slintám. Nádhera! až jeddou vyrostu...
8.10.2016 Belle Dolomiti 2016 Cosmo: Snažil jsem se všechny body zaznamenat do mapy v detailech cestopisu. Obzvlášť ty passa a ty prázdné silnice. Takže klidně můžeš použit to. GPX bohužel nemám
30.8.2016 Sekce Bazar v aplikaci Motorkáři.cz Určitě zajimave, ale když uz to dělám a nabízím, tak by to mělo být pro všechny tři platformy.
18.12.2015 Skotsko „Bez kapky deště“ 535xv- písnička je tato: Jason Pedder Ben Ziapour- Into The Matrix
24.9.2015 Do Bibione přes Alpy 1.- 5.7.2015 Ahojte, tady je trase směrem tam a zpět
https://www.here.com...75,13.31848,8,normal

https://www.here.com...02,14.39523,7,normal
20.9.2015 Do Bibione přes Alpy 1.- 5.7.2015 Ano, máte pravdu. Tank je vrchol před Vršičem, ještě před hranicemi, na Rakouské straně
4.8.2015 Grossglockner a okolí na víkend se skútrem Se podívej na profil, tam si nas můžeš prohlídnout. To je dobre ze se budeš vyhýbat, aspoň nebudeš zavazet. Oba jsme od Brna takže je pravdepodobny ze se potkáme
27.7.2015 Grossglockner a okolí na víkend se skútrem Rozjíždíme novou diskuzi na téma, " jaký jsme ubozaci a chudáci ze jsme nezaplatili hotově na pumpě" " proč jsme mu nerozhrabali asfalt na pumpě" a hlavně jak hrdinsky fotime motorky na zemi, na dovolenych který vlastně ani nebyli 😂"
27.7.2015 Grossglockner a okolí na víkend se skútrem Myslím si že jedinej kdo to nepochopil jsi ty... S benzínem to je jako stim kempem. Čtečka samozřejmě fungovala, jen se panu vermaistrovi nechtělo platit to co zaplatit musí když u něj někdo zaplati kartou... Asi málo jezdis když si se stim nesetkal, v Bulharsku a Rumunsku běžná věc. Tu motorku jsme samozřejmě jen tak položili, přece nemohl upadou to se samozřejmě motorkářům nestává že? Nevím hrdinství... Když se stane něco necelanyho nebo zajimaviho tak to fotim, sám mam par fotek skutra na zemi. Asi jezdis moc pod svůj limit.
23.7.2015 Grossglockner a okolí na víkend se skútrem Jo k trávníku: Každej obytnak nebo karavan tam udělá po desti nebo snehu větší spoušť než my ubozaci a chudáci ják rikate s motorkou. V travnatym tipu kempu zákonitě auto zapadne. Mluvim z vlastní zkušenosti.
23.7.2015 Grossglockner a okolí na víkend se skútrem Určitě jsme tomu nepomohli, ale kdyby milost pan, přišel a řekl "hele lidi dete pryč je plno, nebo cechy nechcu" beru to bez problémů odejdem. Nas naštvalo to ze hned začal řvát, rozhazovat rukama, ze zavolá policajty. Bohužel jak se někdo chová k nám, chováme se my k němu. Je jedno jestli to je v A, UA nebo v UK. Ted to bylo bohužel v Rakousku. Jetse k rakusakum, problwmy jsme měli i v aute nebo v obytném aute.
21.7.2015 Grossglockner a okolí na víkend se skútrem Pisu další, tak nezapomeňte poplivat. Opět z Rakouska + Italie. Brzy i ve vašich knihovnách!
20.7.2015 Grossglockner a okolí na víkend se skútrem Všichni jste pitomci... Ani jeden ste tam nebyli, děláte z toho strasnej skandál! Hlavně ze jste všichni svatousci, já sem to napsal jak to je a jak to bylo. Do kempu jsme vždycky vjeli a pak se šli registrovat, když jsme tak neudelali tak na poslali se někam usidlit a pak máme přijít se nahlásit. Tohle byl vůl, rakouskej důchodce co je nasranej na svět že prohrál válku. Tady pánům češtinářům se omluvám za pravopis, udělal jsem proto maximum, tak se neposerte, a kukejte na fotky a nic nekomentujte.
20.7.2015 Grossglockner a okolí na víkend se skútrem Jen podotknu tady pánům slušňákům, ze ten kemp byl ze 2/3 plnej, stali jsme na jedny parcele, takže muze byt rad ze mu miso nezaberem a může nám to naúčtovat. A člověka co na tebe bez varování zacne rvat At okamzite vypadneme že zavolá policajty, patri poslat do jámy lvové...
+2 -1

TOPlist