Komentáře
Nalezeno 9 záznamů
| 8.4.2009 | Akce | JO jo jak už psal GRASSEL..Je to akce uplně pro všechny a nejenom pro majitele motocyklů,ale i pro natšence a všechny příznivce tohoto vášnivého koníčku...Ani ne měsíc a je to tady!Překonáme loňský rekord 197motorek??Věříme že ano!Budeme se těšit |
| 14.5.2012 | Článek | http://www.autoklub.cz/acr/fmsacr/silnice/2012/kalendar/10_szm/102/info_pro_jezdce_zavod_brno.pdf |
| 13.5.2012 | Článek | Pánovi v 73 letech k výkonu gratuluji |
| 4.5.2010 | Článek | Mohla to být a asi byla |
| 13.4.2009 | Článek | Broudy: Kdepak ani na motogp.com se nic nedozvíme.. |
| 12.4.2009 | Článek | zdaRRec chlapy...je to děs teda alespoň ty od novasportu by mohli nějak na TV informovat jak to teda bude nebo nebude! |
| 24.3.2009 | Článek | zdaRRec.. zní to docela dobře akorád nevím zda se mohou zúčastnit i jezdci s licencí? : |
| 2.4.2008 | Článek | RE Ninjista: No ono je pod tou fotkou taky napsáno že je to z roku 2002 |
| 8.5.2007 | Článek | Re=>fallen.ang3l: zdarec chlapáku...když už si mluvil o tom DVD tak kdyžtak by jsem měl taky zájem..tak kdyžtak na mim profilu mi napiš by jsem se pro to stavil kdyby se ti povedlo ho sehnat |