PROFIL UŽIVATELE

Uni33

Offline: Dnes v 12:36 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 41
Město: Nová Včelnice
Lokalita: Jindřichův Hr...
Pomohl: 21x
Založil témat: 3x
Napsal příspěvků: 329x
Body komentářů: 39 / 1
ID uživatele: 190290
Registrace: 12.7.2013

Adresa profilu:http://uni33.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 28 záznamů

20.8.2021 Článek Mohla by Suzuki oprášit kult Bandita
30.5.2021 Článek R.I.P.

Ztráta mladého člověka i velkého talentu.
I když se pro bezpečnost jezdců dělá maximum, stále je ten to sport nebezpečný, ale krásný. Pro jeho rodinu to musí být velmi těžké.
16.4.2021 Článek Snad nejhezčí přístrojovka, co jsem kdy viděl. Nejen výrobci aut by mohli závidět
+4 
30.3.2021 Článek Závěr závodu infarktový, přál Jsem to Mirovi a Suzuki, ale je teprve začátek sezóny. Nechci, předvídat, ale už v historii byli Ducati v Kataru na rovinkách velmi rychlé, a celkově jim tenhle okruh vyhovuje, jenže pak přijdou technické okruhy a Ducati už nejsou tak rychlý. A taky mi přijde, že Ducati mají slibný začátek sezóny, a pak se tam něco stane a najednou se propadají v startovním poli. Jako by nevládla ideální nálada v teamu, třeba si to jenom myslím.
Suzuki přeji ať mají úspěšnou sezónu
+1 
11.2.2021 Článek Tvl, ty si se udělal, takový vyznání bych ani nenapsal o ženský. Ale na busu sedí. Na monitoru zase mám přístrojovku jako pozadí,. Přístrojovka se Suzuki povedla.
5.2.2021 Článek Palubovka prostě super, snad začnou i ostatní výrobci se vracet ke klasice. Design, ze předu krása, ty boční kapoty a koncovky výfuku by mohli být hezčí, celkový dojem z designu velice kladný. Haybusa měla, má a bude mít dva tábory, ty co jí zbožňují a ty co jí nenávidí. Není to neutrální motorka. Tak ji snad brzy uvidíme na živo.
26.1.2021 Článek Jenom pro zajímavost: kouknul jsem na německý portály, zprávy z 15.1.2021, Mark se velmi dobře zotavuje, antibiotika pomohli, a je možné, že by mohl stihnout start sezóny. HRC sama neví co bude a možná už i počítá s návratem Marka.
+2 
7.1.2021 Článek Je to velká škoda, se Suzuki dosáhli na nejvyšší metu. Teď záleží na Suzuki jestli se udrží na této vlně co nastavil Davide Brivio.
Na druhou stranu jak se chová krizový manažer? Jde do firmy která je v průšvihu, firmu uzdraví a po pár letech jde do další firmy která potřebuje pomoct. Tak prostě David je něco jako krizový manažer. Tak snad se mu bude dařit v F1
+1 
12.12.2020 Článek Team Suzuki odvedl, neskutečnou práci, a nejen letos ale za celou dobu co je v MotoGP, ve vytrvalostních závodech byla vždy na výši. Prostě se sešla správná parta, která pracovala a věřila tomu. SUZUKI úspěch přeji. A snad se jim zvednou prodeje produkčních motorek
+5 
6.12.2020 Článek Teď jsem si četl zahraniční portály, jsou hodně opatrný na uvolnění zpráv, má v paži infekci která vyžaduje antibiotickou léčbu a může trvat klidně dalších šest měsíců, a není ani vyloučeno, že Marc vynechá sezónu 2021.
6.12.2020 Článek Určitě mu přeji aby se dal dohromady, a začal vodit hondu za hranou. Tohle se těžko soudí proč musel hned sednout na motorku, trénovat na kole atd. Tam může být velký tlak sponzorů a jiné faktory. Spíše se obávám až se vrátí do sedla motogp, jestli už nebude limitován fyzicky i psychicky.
12.11.2020 Článek Věřím, že to kluci od Suzuki zvládnou, mají team, který má duši a jde tomu naproti. . Zaslouží si to celý team, už od návratu do seriálu motogp ukazovali obrovský potenciál a budou se chtít prát o titul.
+1 
10.11.2020 Článek Ale nikdo mi nevysvětlí, že by to byl takový propadák moto gp v Brně. Každý rok se řeší, kdo jak a co bude platit. A pokaždé se velká cena jela. Kdyby to byl prodělečný tak už se to dávno zatrhlo. Teď je prostě třeba investice na nový povrch, a nejsou to malé peníze. Samozřejmě Covid krize tomu nepřidá. Ale já mám pocit, že jde o prachy kolik a komu uvízne za nehty.
8.11.2020 Článek Suzuki skvěle odvedená práce, myslím, že u teamu hraje velkou roli šéf Davide Brivio. A Mir si vítěztví zasloužil. Yamaha teď docela propadla. Jsou to závody a jednou jsi nahoře a jednou dole.
+2 
24.8.2020 Článek Tak a teď trochu konspirační teorie . Když yamaha žádala o odplombování motoru, tak to sama stornovala kvůli konkunrenci, a tak nechali jednu motorku shořet, aby mohli nasadit nový motor. .

Teď vážně, těm klukům není co závidět, když při závodě zjistí, že brzdy nejsou v kondici, ale všichni výrobci používají brembo, tak proč jenom Yamaha má problém, opravdu jak říká VR, dohání na brzdách to co chybí ve výkonu. V podstatě se snaží jít s yamahou za limit motorky, aby byli schopný se udržet na pozici.
+2 
Předchozí
1 2
Následující


TOPlist