PROFIL UŽIVATELE

bonnyes

Offline: 23.6.2024 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 43
Město: Blšany u Lou
Lokalita: Louny Ústecký
Poděkoval: 4x
Pomohl: 33x
Založil témat: 4x
Napsal příspěvků: 381x
Body komentářů: 4
ID uživatele: 151791
Registrace: 19.10.2011

Adresa profilu:http://bonnyes.motorkari.cz (Sdílet)


Komentáře
Nalezeno 28 záznamů

24.12.2016 Článek Dobře, že si votloukl prsty o klávesnici. Parádní počtení. Balkán je úžasnej a lidi ještě normální. Trochu mě zarazilo, že stan a vybavení si nechal doma. No cestuju jinak, že kam se dojede, tam to rozbalím. Být nezávislej na hledání ubytka. No narodilo se vám to dobře a základna v Baru není k zahození. Přeju vám spousty dobrejch kilometrů v pokračování. Díky
23.12.2016 Článek Barčo čau, parádně jsem si početl. Dobře jste si pojezdili. Ta kalba v Agadiru byla fajn, hlavně to ráno..Rádi jsme Vás poznali- tuším že jsme Vám požrali nějaký zásoby. Tak snad bude příležitost Vás zase potkat. Pozdrav bandě od "legend".
+1 
7.4.2015 Článek Dobrej článek..
21.2.2015 Článek Víza cca 20 000, -
Očkování (žloutenka A,B, klíšťová encef., břišní tyfus ) cca 10 000 ,-

samotná cesta - 1300 dolarů ( 35.000,-) + platby kartou cca 12000,-
spali jsme na hulváta, jedli místní stravu a cca za 5 dní jsme vyhledali sprchu s postelí
Spotřeba se cestou zvyšovala na cca 8 l/100 km neboť se rozesrali karbece,
Za béňo v pr. 20 ,-/litr jsme propálili cca 23 000,- + olej výměna a dolévání.
Něco polkly náklady na hranicích (strachovky), podstrčit něco těm co nám svařovali rámy. Když jsme narazili na civilizaci, tak jsme se dokázali i pěkně vylejt. Drahý to bylo v Saratovu, kde pivo stálo cca 200,-
Ták celkem jsme provalili těch 47 000 ,-

Příprava motociglu mě vyšla cca na 30 000 ,- v materiálu. Práci jsem si dělal sám. Měli jsme mít sponzora na spotřebák. Kluk kterého to zajímalo, ale je tak zapikanej, že se nikam netrhne. Nábídl nám díly za 4* 12000,- .Sešlo z toho. Pak jsme si díly koupili za své. Fox měl problém s kompresí a sehnal pístní sadu za nákupku. Taktéž každému dvě sady Mitasu za nákupku.
Jediné co jsme dostali zdarma od mého známého je jídlo pro 4 lidi na 3 dny ( S-gear) v hodnotě cca 8000,- pro každého plnohodnotně na 3 dny strava. Vystačila ta rezerva jídla na celou cestu.

Dál jsem dokupoval vybavení ( stan, vařič, chráničovou vestu, polskou sračkovitou navigaci za litr, kanistry, lepení, bla, bla

Dobrý bylo, že jsme náklady rozpustili do dlouhé doby. Připravovali jsme cestu přes rok..
Bonnyes
19.2.2015 Článek Než to tady upadne do zapomění. Díky všem, kteří si udělali čas a shltli to tu. Neměl jsem nějak vůli tuhle cestu popisovat sám. Dobře, že si to vzal do parády Shantis. Ačkoliv je to člověk, kterej sám o sobě tvrdí že vnáší do život chaos, jeho preciznost je neskutečná. Možná proto i zápisky jsou tak detailní. Já u svého dovětku s nechutí musel vyžahnout láhev dobrýho vína, abych ty vzpomínky ze sebe dostal.
Mezi Vašimi komenty je tu dost obdivu, občas někdo zapochybuje nad sebou, že to by nedal. Hovno, chce to trochu morálu, nebýt podpantoflem a mýt to nadšení, pak je to realizovatelné. Pokud brání čas, chápu, ale na světě jsme jen jednou. Otázka peněz? Makali jsme rok a půl abychom to nasyslili. Na mašině co jde si udělat sám a že nemáš profi hadry? To snad nevadí. Na to srát, odjel jsem to ve spodním dílu monterek.
Rád si přečtu jiné cestopisy, jezdím po přednáškách abych si poslechl zkušenosti jiných. Byl bych rád, aby i tenhle cestopis byl inspirací a motivací pro další borce..
B.
+2 
10.2.2015 Článek Paráda, dobře jste to dali. Díky za video, zkoukl jsem a užil si tu SH 20 na naháči.
24.12.2013 Článek Chlape, pěkný čtení. Díky
23.9.2013 Článek Opakoval bych jen Wácu. Alespoň, že už v popisu píšou o asfaltovejch ambicích a nic si nenalhávaj. Škoda, že ten přední blatník nejde ještě níž. To musí bejt v bahně normální nepřítel. S mojí cholerickou povahou bych ho rozkopal.

Jinak dobrý- vzhled, že už to nerozeznáš od ostatních, překoňujem to, dáme tam litou devatenáctku, káble na víc a pojmem to jako "silniční" enduro na západ. Ách jo..
3.4.2013 Článek Obrovské uznání najít na takovej trip morál. Myslím, že tu horší část birokracie má za sebou. Šťastnou cestu..
11.3.2013 Článek Dal si´s s tím práci. Paráda, výborně popsané, za odkazy také díky. Jinak při pohledu na Hondu v tom čurbesu už to hraničilo se sadomasochyzmem. Hodně dobrejch kilometrů!
+1 
25.2.2013 Článek Čóveče Foky, osobně to takto rozmázlé oceňuji. Většinou si na přečtení cestopisu udělám dostatek času a v klidu ho zhltnu. Už ze začátku bylo jasný, že nebude osekané. Seikos, za mě dobrý a díky za tvůj čas to sem nahodit. Paráda..
15.12.2012 Článek Pěknej počin Přečteno na ráz, nádherně napsané. Každopádně kdyby vše šlo snadno, nebylo by na co vzpomínat. Věřím, že ti s tím roverem na svůj průtokáč nezapomenou. S flaškou kyslíku si to vyřešil elegantně. Hodně zdaru do dalších akcí..
26.6.2012 Článek Díky za dobré počtení. Škoda toho počasí ze začátku. Když jedu v chcanci, tak se vždycky ptám sám sebe "co já tady vůbec dělám". Každopádně po prvním vykouknutí slunce zas je vše jinak. Story s řetězem si také přečtu, jen už tuším co se konalo. Pozdrav rodině a přeju další dobré kilometry.
7.6.2012 Článek Hezká práce, chlape.. Určitě řádnej kus zážitků. Někdo možná pojme podporu cestovky za luxus, ale chválím. Bohužel i na toto jsou potřeba materiální hodnoty. Přeju další takové nápady..
30.5.2012 Článek Díky za cestopis. Respekt k Vašemu odhodlání jet na jawkách. Ačkoliv jak píšeš - když se k ní budeš chovat a dáš patřičnou údržbu tak tě musí odvést na konec světa. Kufry jste pořešili prakticky ( dobrá polička nad zadní lampou )Ať se Vám daří a doufám, že se synem budu taky takto courat po světě..

Předchozí
1 2
Následující

TOPlist