Fotograf/ka

Náplň práce

Vaší náplní práce bude zpracovat fotogalerii v rámci redakčních testů motocyklů. Z redakčního testování, kterého se zúčastníte připravíte galerii 80 - 150 fotografií. Po focení uděláte také několik jízdních záběrů pro video. Je tedy nutná bezrcadlovka.

Požadavky

• Časová flexibilita
• Velmi dobré fotografické vybavení (bezzrcadlovka, výměnné objektivy)
• Dochvilnost a spolehlivost
• Práce s administračním systémem.

Jestliže máte zájem o tuto spolupráci, zašlete nám pět Vašich ukázkových fotografií o rozlišení alespoň 1200 px. s motocyklovou tématikou. Připojte také údaje o Vašem fotovybavení.

Dovednosti, které jsou výhodou

• Práce s videem (natáčení)
• Dron
• Ve formuláři níže připojte vaše reference a zkušenosti s focením.
• ŽL výhodou

Nabízíme

• Vstup zdarma na motoakce
• Možnost fotit motocykly pro největší redakci v ČR
• Redakční benefity
• Úhradu cestovného.
• Práci z domova po celé ČR.
• Dobré finanční ohodnocení práce na základě splněných úkolů.

Po roční spolupráci navíc další finanční bonusy.

Více informací

Místo pracoviště: Praha a okolí 50 km
Pracovní vztah: ŽL, DPP
Finanční odměna:  1500 - 2000 Kč za galerii

Jak probíhá výběrové žízení

  1. Přiložte svůj životopis a také dokumenty a projekty na kterých jste pracovali. Nebojte se přiložit více dokumentů, článků nebo jiných zajímavostí na kterých jste pracovali.
  2. Všechny přijaté žádosti zpracujeme a do 14 dnů se ozveme.
  3. Pokud nás zaujmete, pozveme si vás na pohovor do redakce.
  4. Dáme vám vědět, jestli vás přivítáme týmu Motorkáři.cz