Věřím, že to v Assenu bude lepší, říká Ježek

Očekávané zlepšení se zkalibrovanou elektronikou nekonalo. Ačkoliv se dá hovořit o určitém zlepšení, protože Ondra Ježek dojel oproti minulému podniku oba závody a najezdil mnoho kilometrů, závod ve Španělsku zkrátka očekávání nesplnil. V obou kláních to bylo sedmnácté místo v cíli, takže bez bodu.

Věřím, že to v Assenu bude lepší, říká Ježek

„Jsem z toho už velmi smutný,“ uvedl po závodech v Aragonii Ondřej Ježek. „Motorka se chovala jinak než předtím a konečně jsem neměl strach na ní jezdit. Bohužel jsme stále nedokázali motorku nastavit na optimum. Od pátku jsem hrozně ztrácel na výjezdech a ty jsou bohužel pro rychlý čas na kolo zásadní. Jsem rád, že už aspoň nájezdy jsou takové, jak bych si představoval. Tam jsem neztrácel ani metr, ba naopak. Výjezd však veškerou naději na dobrý čas zhatil.“

„V nedělním závodě jsem měl dobrý start, předjel mnoho lidí. Ti se ale přede mě brzy dostali. Mám aspoň částečnou radost ze skalpu Leonova, ale ten měl hodně problémů s přední pneumatikou. Za týden nás čeká Assen. Věřím, že to bude zase lepší a našemu cíli, tedy skupině, která nyní bojuje o desáté místo, se výrazně přiblížíme. Zatím je ta propast opravdu šílená,“ dodal brněnský závodník.

Autor článku obdržel prémii 1 Kč od 2 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist