TZ Jakuba Smrže

Závada na elektrice zmařila snahu o bodové umístění - Kuba Smrž odstoupil z Dutch TT pro elektronickou závadu na motocyklu.

TZ Jakuba Smrže
Jediné co se dnes v Assenu opravdu vydařilo bylo počasí. Ranní warm up Jakub Smrž absolvoval v dobré pohodě a jak sám řekl s rezervou. Nebylo nutné nijak riskovat, spíše nenamáhat bolestivá zranění, které utrpěl při včerejším pádu okolo 200 km/h. Naražené koleno ze kterého mu doktoři ráno vytáhly injekční stříkačkou krev, a zhmožděné levé zápěstí a kosti v dlani však nenalomila jeho optimismus a vnitřní sílu před dnešním závodem. I přestože Jakub startoval ze zadních řad a špatný start byl spjat s necitlivostí prstů a dlaně, byl na konci prvního kola již na 22. pozici. Jezdci před ním nejeli nijak výrazně rychle. Snaha o další světové body však byla zmařena hned v polovině následujícího okruhu, kdy motocykl vypověděl poslušnost.
Jakub Smrž:
„Nic horšího se mi snad tento víkend už stát nemohlo. Jsem hodně smutný při pohledu na výsledek závodu. Ve hře bylo hodně bodů a já jsem byl odhodlán za každou cenu překonat bolest a bojovat o ně. A to jsem dokázal, o to více mne mrzí směrem k týmu, že motor zatím z nevysvětlitelných příčin přestal fungovat. První náznaky ukazují na závadu na elektronice. Mechanici pracovali na motorce dlouho do noci, dneska ráno motorka fungovala normálně.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist