Je spuštěna tipovací soutěž MotoGP™ 2023

Je spuštěna tipovací soutěž na výsledky nedělních závodů třídy MotoGP™ v rámci MS silničních motocyklů. Hraje se o zajímavé ceny, které do tipovací soutěže věnovali Motorkari.cz a  Automotodrom Brno.

Tipujeme na výsledky hlavního závodu královské kubatury MotoGP™. Ten se jede každý závodní víkend v neděli. Celkem máme možnost vložit pět tipů na pořadí a vyhodnocení jejich správnosti je vždy druhý den po závodě, to znamená v pondělí dopoledne. Tipuje se na stálé jezdce třídy MotoGP™, jezdci na divokou kartu nejsou součástí tipovací soutěže.

Náš tip

Tipovačka MotoGP 2023 - tipujte na výsledky a vyhrajte například poukaz na Motoškolu v Brně. Tuto cenu pro Vás připravil ve spolupráci s Motorkari.cz partner tipovačky Automotodrom Brno.


 

V podzáložce “Tipovačka“, která je standardní součástí menu nabídky jednotlivých motocyklových disciplín sekce SPORT, můžeme po jejím otevření vidět aktuální seznam jednotlivých závodů s možností přímého vložení vašich tipů a tabulku průběžného hodnocení jednotlivých tipujících.

Jak na to?

Pro účast v tipovačce je nutná registrace na Motorkáři.cz. Následně po přihlášení máte možnost ve své administraci tipovat výsledky na pořadí jednotlivých jezdců v cíli daných závodů. V případě MotoGP™ 2023 je možnost tipovat na jeden hlavní závod dané Grand Prix. Můžete tedy nastavit až pět tipů na pořadí a nemusí to být zákonitě jen pořadí 1-2-3-4-5.místo.

Vyhodnocení:

Vyhodnocení probíhá tak, že za shodu jsou 3 body, chyba o jednu pozici je za 2 body a chyba o dvě pozice je za 1 bod.

Příklad:

Tip na výsledek závodu: 1. Jack Miller; 2. Raul Fernandez; 3. Joan Mir; 10. Pol Espargaró; 12. Johann Zarco

Výsledek závodu: 1. Raul Fernandez; 3. Joan Mir; 5. Jack Miller; 10. Pol Espargaró; 11.Johann Zarco

Bodový zisk za tip je vypočten následovně – 0+2+3+3+2= 10 bodů

Informace o redaktorovi

Petr Czyž - (Odebírat články autora)
Motorkáři.cz - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):TOPlist