blackblues (1511) napsal 16.08.2017 v 22:36

Romanko (1214) napsal 16.08.2017 v 18:15

V tom Brně, jak si v těch 73 letech zlomil ruku, jsem byl v depu. Byli jsme vedle Parusovic a pan Parus tu zlomeninu okomentoval lehce jinak a to: "Mám to jen tak trochu zlomené".

To byla opravdová legenda silničního závodění.
Bohužel on i jeho souputníci měli smůlu, že se narodili na špatné straně železné opony.

Michal1011 (19) napsal 15.08.2017 v 21:32

byl to opravdu velký člověk!

imoladu (90) napsal 15.08.2017 v 20:50+1

Já zase nemohu zapomenout,jak v roce 1991 bojoval se svým ESEM 500v MR třídy 500 se stroji SUZUKI RGB 500 -Lavičkou a Křenem.Dojel na 7 místě,to co předváděl na brzdy v zatáčce před cílem,kde je každé kolo přebrzdil po bílé čáře na letitých pneu-to jsem nechápal.Později byl mým soupeřem v závodech veteránu,moc vzácný člověk,muj vnuk mu říkal Malý dědeček.

Carlo888 (164) napsal 15.08.2017 v 18:46+1

jsem hrdej na to,že jsem mohl pít čaj a kávu s panem Václavem Parusem a Frenkiem Mrázkem

1100Virago (3057) napsal 15.08.2017 v 18:26+1

Snad nebude vadit, když tady přihodím odkaz na další článek o maličkém velikánovi českého závodění:
//tinyurl.com/y9fkxh4e

rosho (528) napsal 15.08.2017 v 18:09

Je dobre, že žili takíto jazdci, klobúk dolu.

Well-Being (7) napsal 15.08.2017 v 16:55

Díky za pěkný článek. To byli srdcaři.

Nuvolari (2329) napsal 15.08.2017 v 14:59

Krásný článek o skvělém malém velkém muži naší silnice!

Lys (42) napsal 15.08.2017 v 14:40

To byli dobrodruzi. Děkujeme za krásný článek.

Stadakk11 (277) napsal 15.08.2017 v 14:14

Malý velký muž...klobouk dole před Panem Parusem

Saarinen (1440) napsal 15.08.2017 v 13:28+1

Krása. To byli pánové kteří motocyklum rozuměli a splynuly se strojem tělem i duší. Možná to zní jako fráze ale je to tak. A taky ten zápal pro závody. Každý kdo ujel na Manu takový výsledek je pro mě mistrem. Veliký klobouk dolů.

miramara (1568) napsal 15.08.2017 v 13:17