Obrazem – Závody CAMS na přírodních okruzích tentokrát v Trenčíně

Dalším podnikem sezony CAMS v rámci Mistrovství a Přeboru České republiky na přírodních okruzích 2019 byly závody v Trenčíně. Vše se odehrálo na místním letišti, kde měli pořádně nabitý program, jelikož se pod pořadatelstvím Slovenské motocyklové federace jely mezinárodní závody 125 SP, 125 GP/Moto3, 250 SP, Stock 300, Supermono, 400 SSP, Twin, do 600 a nad 600ccm, pak Alpe Adria Vintage Oldtimer a Classic, mezinárodní mistrovství Slovenska Vintage, mistrovství Slovenska 125 SP, Slovenský pohár do 600 a nad 600ccm a vložené třídy jako Ducati Slovakia Cup, Babetta Cupa a Jawa 50 Cup. Nebylo toho zrovna málo, takže tréninky proběhly v pátek, sobota byla dnem kvalifikací a prvních závodů, neděle pak patřila kompletně závodním bitvám na trati. Co se týče závodů do 600ccm tak oba vyhrál Michal Vecko, kubaturu nad 600ccm ovládl Michal Prášek.

Autor článku obdržel prémii 2 Kč od 1 uživatele.