Tipovací soutěž Dakar Rally 2016 má své vítěze

Letos poprvé jsme zařadili mezi naše tipovací soutěže také vytrvalostní etapový závod Dakar Rally, který byl na programu první dva lednové týdny. Čtenáři tipovali na každou z třinácti etap a jen ta první nebyla vyhodnocena, protože ji pořadatelé kvůli nepřízni počasí zrušili. Velké díky patří partnerům tipovací soutěže, kteří do soutěže darovali krásné věcné ceny. Ve finále bude odměněno sedm čtenářů cenami v celkové hodnotě třináct tisíc korun.

Tipovací soutěž Dakar Rally 2016 má své vítěze
Lednová tipovačka Rally Dakar 2016 představovala intenzivní dva týdny vkládání tipů na výsledky, které byly někdy hodně nepředvídatelné. O to cennější je umístění nejen první trojice nejlepších, ale každého z oceněných.

Celkem v soutěži tipovalo sto osm čtenářů a sedmasedmdesát z nich dosáhlo na body. Všem oceněným stejně jako všem, kteří první dva lednové týdny s velkým nasazením tipovali děkujeme za účast a blahopřejeme k dosaženým výsledkům.

Partneři tipovací soutěže:

Tipovací soutěž Rally Dakar 2016 - Vyhodnocení

1 – Milan Černík (Mnau) … 77 bodů – Vítěz soutěže

Milan vyhrává přilbu MX456 Tuareg CZE v hodnotě pěti tisíc korun. Špičková sklolaminátová přilba nejvyšší třídy pro motocross, off-road, čtyřkolky a enduro. Věcnou cenu věnovala do tipovací soutěže společnost ASP Group, dovozce přileb LS2 Helmets.

2 – Jan Antoni (tulen.) … 72 bodů

Za druhé místo v soutěži získává Honza chladicí vestu Revit Liquid v hodnotě tři tisíc korun od společnosti MotoZem. Chladicí vesta Revit Liquid snižuje tělesnou teplotu a zabraňuje tak ztrátě koncentrace způsobené vyššími teplotami v průběhu jízdy. Jezdec vestu aktivuje jakmile se začne potit.

3 – Petr Dušek (Harry108) … 70 bodů

Na třetí pozici se umístil čtenář Petr, pro něhož je připravená motokrosová helma Acerbis PROFILE 2.0 hellraiser v hodnotě dvou a půl tisíce korun. Vnější materiál je termoplast, vnitřní materiál je antibakteriální, odjímatelná a umývatelná vystýlka, vnitřní skořepina z polystyrenu s různou hustotou pro absorpci nárazů, nastavitelný kšilt, pásek s D-kroužkem pro jednoduché nastavení a zapínání plus přední a zadní ventilace. Tuto cenu věnovala do soutěže společnost Bikers Crown.

4 - Alexander Kovac (sanike) … 67 bodů

Alexander je čtenář webu Motorkáři.cz ze Slovenska a chyběly mu jen tři body k tomu, aby získal umístění v TOP3. Za velmi dobré tipy v soutěži získává kalendář 2016 Ondřej Klymčiw a od společnosti Moto Performance tričko z oficiální edice několikanásobného mistra světa Tony Cairoliho.

5 - Michal Malý (Sally06) … 64 bodů
5 - David Kamenský (dkamen) … 64 bodů

Po čtyřiašedesáti bodech mají na svém kontě celkem dva čtenáři a proto budou dvě pátá místa. Pro Michala s Davidem je za jejich výkon připravena cena v podobě trička s motivem Dakaru, které do soutěže věnovala firma Autocentrum Barth.

6 - .. .. (blafak) … 62 bodů

Za šesté místo v tipovací soutěži je kalendář 2016 Ondřej Klymčiw a samolepka Motorkari.cz. Čtenář s přezdívkou “blafak“ zatím redakci nekontaktoval ohledně údajů pro zaslání ceny, takže prosíme, aby tak co nejrychleji učinil jinak cena za šesté místo nebude udělena.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist