Michek s Engelem zvládli jednu z nejtěžších etap v životě

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře
Sally06 (5) napsal 08.01.2021 v 06:51

zajímavější to tento rok udělali, ale vždycky budou stížnosti. Na té placce nejde nic jinčího vymyslet, než nesmyslné vypalováky. Skoro v každém záběru je vidět placka! Pár dunek a zase placka na několik desítek km dopředu. Zlaté Peru - vedro, nekonečné duny, mega duny, jen písek neopotřebovávali se tam tak pneu, nehrozilo zranění takřka atd. atd.
tahle země je jeden velký šutr lehce zavátý pískem. Neexistuje tam epata 100% písek. Zlatá bolívie a nadm. výšky atd. Mělo to své kouzlo, ale hlavně obtížnost.
Velice by mě zajímalo, jak to budou jezdci dělat s těmi pneu, když jim dojdou cca za dva dny některým Fabrikáni zepředu ukradnou těm co jedou vzadu, ale co soukromé týmy? Ty prostě vypadnou? Nějaký zmínka o těch pneu by se hodila.

Alfonc (150) napsal 07.01.2021 v 18:53

Letos je fakt zajímavé Drzim palce všem




TOPlist