Husaberg FE 570 (2009)

Vlastník W.Geronimo
Vloženo 7.4.2015
Aktualizováno 21.3.2021

Po dlouhem vybirani toho praveho ostreho endura jsem se rozhodl pro Berga.Chtel jsem neco co neutaham na silnici az na nej prijdou motardove kola.

Motorka koupena od Vladimír Potužák - Motorka nemela cidlo predni brzdy,tachometr,cidlo rychlosti a cidlo spojky. Jinak vse OK a v dobrem stavu.

KTM EXC 530 R: 570tka lepsi na motardy :-D

První dojmy - Cekal jsem hodne ale takovouto divocinu ani ve snu.Zatim se seznamujeme a na drapaku jsem jel dnes poprve v zivote tak to bylo takove opatrne. Ale na silnici to pekne driftuje:-))Leti to na prdel jako splaseny no chvilkama jsem mel tep tak 200 za minutu:-))Myslim ze jsem si vybral dobre.

Motorku bych doporučil pro - Doporucil bych 570Berga pro blazny a pro srdcare. Ackoliv bych se mohl zdat zacatecnik tak pokud je ti min jak 30let a jsi bez zkusenosti tak to asi neber. Na tohle kladivo je treba mit fyzicku a umet nebo v mem pripade neumet mit spatnou fyzicku ale zato mit rozum a hodne se o sebe bat. Jinak te ta masina sezere a vysere hned po snidani.

Doplňky na motorce - 17" kola

Zatim sem nemam co napsat.Jsem z Berga tak vodvarenej ze nenachazim slova.Ale casem urcite doplnim.
Tak s odstupem par mesicu musim rict ze muj puvodni zamer."Jezdit 90% na motardech vzal za sve a ted je to asi tak ze se 90% jizdy pohybuju v terenu." Sice jsem uplnej endurovej panic ale bavi me to vic jak silnice. Je pravda ze do terenu je ta 570ka moc moc silna. I s ohledem na me zadne jezdecke enduro zkusenosti ale zase se vracim po par hodinach fakt krasne vyrizenej. Zjistuju ze mam i nejake svaly o kterych jsem ani netusil. Uz jsem si stihl i zlamat klicni kost a stale me to bavi vic a vic.
Jelikoz nemam zadne zavodni ambyce tak pro radost a pro vyziti jsem si nemohl poridit lepsi motorku. Dokonce i vitam ze potresta jakoukoliv chybu kterou udelam. Proste se rad ucim ikdyz to nekdy boli . Ze jsem miloval predchozi KTM 690SM ale tohle je dalsi level. Tesim se na nasi spolecnou prvni zimu

Kdyz milujes neni co resit!!!
Tak jsem ke 40catym narozkam dostal bezva darek. Infarkt a let vrtulnikem. Doufam ze se jeste svezu. Alespon na kochacku ?

W.Geronimo napsal 12.01.21 v 23:09

4x dlouhý, 1x krátký = Relé palivového čerpadla

Více na: https://www.motorkari.cz/tema/?t=159210
Copyright © Motorkari.cz

W.Geronimo napsal 16.08.15 v 19:16

Koukam ze ze ten telefon je vetsii debil nez ja. Opravuje slova a vyleze z toho takovej nesmysl jako predchozi komentar. Jinak uz jsem zdravej. Uz zase litam na dvou kolech.

W.Geronimo napsal 18.05.15 v 10:44

Tak 16.5. Po celodenim ježdění se dostavila únava a zřejmě díky tomu jde na lesní cestě přehlédl zarostly kamen. Řidítka mi ten naráz vyrazil z ruky a šel jsem pres řidítka primo na hlavu a prave rameno. Verdikt na pohotovosti. Zklamaná klíční kost a pohmoždění krk.Doba léčení 6tydnu. Nevím jak to bez motorky vydrzim tak dlouho .

W.Geronimo napsal 08.04.15 v 18:46

Ty vole ani nemluv. Mam prdel bolavou.Zaziva stredovek ale dobre ji tak. Bude trpet protoze prava ruka chce porad kroutit heftem. 😂😂😂

W.Geronimo napsal 08.04.15 v 18:46