Aprilia SX 125 (2011)

Vlastník S4mak
Vloženo 26.3.2015
Aktualizováno 30.5.2017

Nádhernej motard se skvělým podvozkem a ikdyž je to 2T, tak docela příjemná spotřeba a hlavně trochu jinej zátah než moje předchozí YZFR.

KTM EXC 125: Nebyla žádná v dobrým stavu a za pěknou cenu.

První dojmy - Dovezli to v noci bez masky za mokra a bez benzínu, takže sem si nepojezdil víc jak 50m. Ale když sem jí pak viděl na živo, veděl sem, že z ní udělám nádhernou motorku, protože už v sobě měla potenciál na to, jak to poladit.

Doplňky na motorce - Maska KTM, polepy Monster.

Vždycky sem chtěl enduro, nebo motarda. Jen se v 16ti neobjevil žádný pěkný inzerát a tak sem si koupil YZFR, které sem si patřičně dodělal a užil si na něm dost zábavy, ale přes zimu sem chtěl změnu a tak šlo YZFR pryč a šel sem zase koukat po endurech. Po každodenním projíždění inzerátů sem na polském allegru narazil na tenhle inzerát, přidanej před prá minutami a měl sem jasno, tu motorku prostě chci, volal pracovníkovi, který bydlí v Polsku, jestli by mi tam nezajel a neokoukl jí, jak moc je padlá co a jak a kdyžtak jí nekoupil. Ještě ten den s dalším prodejcem motorek vyjížděli a jeli si kvůli mně udělat 700km výlet. Nakonec z ní byli i oni tak uchváceni, že si ji dokonce chtěl nechat pro syna a mně jí vůbec domů nedovézt, ale přes všechno skončila u mě. Motorka, která za dva dny procestovala z Německa do Polska, kde byla den a už přijížděla ke mně do Čech.

První ohledání... Maska bude potřeba nová, řidítka taky, spínačka,počítač a co ještě..? Sakra tý motorce skoro nic není, žádný škrábance prostě nic, už chápu proč si ji chtěli nechat.

Motorka bez masky, značek, ale jinak plně funkční... tak proč bych se neprojel, hups a bylo tam 60km první den po okreskách, druhý den něco podobného a už sem si říkal, že by to chtělo vyrazit dál.

Objednal sem díly a začaly trable, všechno v pohodě, jediný proč sem nemohl motorku poskládat byl jeden hnusnej konektor do počítače a nevědomost, jak do konektoru zapojit drátky, potom pomohl další majitel SX s fotkou konektoru a jelo se pro značky.

Má to úplně skvělej podvozek! Dokupovány od předchozího majitele vidlice od WP a tlumí to snad všechno, je to předvídatelný, neboří se to a přitom když to vezmu do lesa, mám dost zdvihu. Asi hlavně kvůli tlumení se s tím dá tak "prasit" ve městě... přes kruháč rovně? No Problemo. Zacpaná silnice, tak přes trávu na chodník nebo na pole a jet furt stejně rychle dál? Jo, zvládne to snad cokoliv.
Sem z ní vedle.

Machy07
Machy07 napsal 27.03.15 v 07:25 10b.

Pěkne SXko