Ducati Monster 695 (2006)

Vlastník panTerek
Vloženo 21.3.2015
Aktualizováno 25.10.2021

Zhodnocení

Vloženo: 31.01.2016, Uskutečněno: 31.01.2016, Stav tachometru: 44300 km, Zhlédnuto: 2x

Máme za sebou dvě sezóny a cca 10 tis km. Pomalu začala na povrch vyplouvat "péče" původních majitelů a v průběhu minulého roku se to všechno sečetlo.
Na jaře motorka špatně startovala až nenastartovala, vyměnil jsem baterii, ale stále nic, odešel startér. Už od koupě trochu prokluzoval plynovej grip, takže jsem koupil nový gripy od Barracudy, gumy už to měly taky za sebou, nová sada Dunlop Roadsmart.
Po kolizi, kdy mě na dovolené srazil borec vyjíždějící od benzínky výměna řidítek za vlaštovky (jediný pasující co měli na krámě v dosažitelným servisu). Vyšší řidítka jsou mi pohodlnější, tak je nechám natrvalo. Jen jsem musel povolit lanko sytiče aby mi v plným rejdu "netahalo za plyn". Výměnu za delší lanko řeším teď.
Špatně svítilo přední světlo, po rozdělání objevena spečená patice, nahrazena keramickou + svítivější žárovka. Při zimním servisu krom seřízení desma a ventilů vyměněny brzdové destičky, nové pancéřové hadice, repase hlavy, výměna některých vodítek ventilů, repase vidle, zlaté odvzdušnění motoru, nová řetězovka a nová spojka včetně hadice (začínala klouzat). Během roku mi 2x odešlo olejový čidlo, poprvé jsem dal druhovýrobu, teď je tam originál, tak jsem zvědav jak dlouho vydrží.
Včera jsem to byl projet a paráda, hlavně je k nezaplacení, že vám v půlce kamionu nezačíná klouzat spojka Akorát kde jste všichni, je 30. ledna a na Dubé nikdo

DejvGSR (52) napsal 31.01.2016 v 16:25

Správná péče. Je pravda, že někteří z nás raději jezdí - spíše jenom jezdí a serou nato. Já mám svoje dvoukolové miláčky rád a co oni dávají mě, vracím jim to. No dnes snad bylo ještě lépe mež včera. Třeba u Agipu už někdo byl. Počkej na první jarní sluníčko v dubnu, to tam bude jak ve včelím úle. Ale, už se to blíží, jenom doufám, že letos nebudou zas takový vedra.

Simitom (119) napsal 31.01.2016 v 13:23

Pěkná motorka. Bohužel na mě tak nějak malá.. Vyjížďku kolem Dubé si necham až bude tepleji aby mě neboleli kolena...

• Prvni padesatka

Doufam, zebude nasledovat mnoho dalsich.

Typ: Reportáž
    Vloženo: 01.05.2017
    Uskutečněno: 30.04.2017
  • Plexi

Dnes namontováno darované plexi, no za tu cenu nezkuste to :-D

Vloženo: 20.02.2016
    Uskutečněno: 20.02.2016