Honda XL 1000V Varadero (2000)

Vlastník Vendelin23
Vloženo 15.3.2015
Aktualizováno 29.11.2017

Vloženo: 18.03.2015, Uskutečněno: 18.03.2015, Stav tachometru: 47626 km, Zhlédnuto: 4x

Tak mid nes přišel padací rám GIVI, já radost tak jsem to rozbalil a pustil jsem se do práce...teď můžu konstatovat že zkurvenější práci jsem nikdy nedělal a toho kdo ten rám dělal bych nechal postavit ke zdi...po dvou hodinách jsem to dal jaks taks dohromady ale stejne to musim ráno dodělat...nepochopím jak můžou dát do sady šroub, který má tak velkou hlavu že neprojde skrz rám..no nepochopím...ale naštěstí nálepka dodaná s rámem rozměrově přesně zakryje rýhu po šroubu takže ok :D No vztekal jsem se s tím nehorázně a to jsem docela kliďas :D Podařilo se mi dát tam jeden šroub hyčmo takže jsem ho musel uřiznout a z jedny strany dat jiné šrouby aby to pasovalo. Vše sedí jak má akorát mi jeden ze šroubků z palubky spadl pod nádrž..shit :D

• Prodáno

Tak jsem Varana poslal dál :) Koupil ho od pohledu rozumný člověk , takže senebojím že by o něj nebylo dobře postaráno. No a já mám akorát další dilema, co pořídit teď :-DD

Typ: Prodej
    Vloženo: 22.11.2017
    Uskutečněno: 22.11.2017
  • STK opět na dva roky, olej v tlumičích

Po noční žádný spánek ale rovnou do garáže a hurá na technickou (y) Pán na STk pohodář/známý takže vše proběhlo bez závad a mam zase na dva roky klid (y) JInak přišli mi tlumie s novým hustším olejem a můžu říct že mi

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 27.02.2017
    Uskutečněno: 27.02.2017
  • Přední tlumiče

Tak jsem si nechal poradit od kolegů a zatím zkusím jen vyměnit olej v tlumičích za hustší :) Ona to sama o sobě bude asi změna, protože si myslím že léta ten olej nikdo neměnil. No zkusím vyměnit zní špatně, tlumiče jse

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.02.2017