Suzuki M1800 IntruderR2 (2009)

Vlastník OriginalFox
Vloženo 8.3.2015
Aktualizováno 22.12.2015

Není co dodat , u výrobce vše řečeno a já jsem spokojen.

Motorka koupena od FIRMA:Mototech (Kosmonosy) - Profesionalita, ochota, příjemní majitelé - doporučuji.

První dojmy - Jezdíme od roku 2010 a po těch letech ještě nedokážu říci vše. Máme na Vetřelci najeto do roku 2014 teprve 16500 km. Guma 240 mm, výkon 92 KW co říct. Kilometry najeté ve dvou. Bez batohu ani ránu.

Doplňky na motorce - Všechny doplňky jsou originál od Suzuki kromě ukazetele rychlosti.
Držák brašen, brašny, opěrka, ukazatel rychlosti.
Nezbytností pro nás jsou intercomy.

K mému srdci jsou blíž cruiser a chopper.
Když jezdíte ve dvou, je potřeba síla, (zkušenost ze slabší kubatury) proto tato volba. Díky tomu je i větší spotřeba 7.5 litru a to se nesmí moc tahat za plyn. Nic pro šetřílky.
Náklony v zatáčkách nic moc. Šrouby na stupačkách obroušeny o 2/3 délky.
Šíře zadní pneumatiky 240 mm, pohled pro boha, to prostě neomrzí. Dal bych i 260 mm ale po zkušenostech s havárií, co mám s předešlou motorkou a pětileté neukončené tahání po soudech, už nikdy. Dávat jenom to, co je psáno v technickém průkazu.
Ovladatenost motorky “ na cruiser “ výborná. Jezdím v klídku a na pohodu. Po zátahu plynu předjedu co potřebuji. Přidána opěrka, právě přidáním plynu jsem občas nevěděl jestli mám za sebou ještě batoh. Brašny musely být samozřejmostí, protože si nikam nic nedáte. Někdy chybí zpátečka. Je to těžká motorka, proto s rozmyslem parkovat a když nemáte batoh, nemá ani kdo tlačit.
Přidán i ukazatel rychlosti. Příklad, přijíždíte ke kruháči a výkonem který intruder disponuje, nemáte poslechově jistotu, jestli je zařazená dvojka nebo trojka. Co myslíte že tam bylo? Místo trojky dvojka, šup jedna. V přilbě mi stály vlasy hrůzou. V dnešní době stačí letmý pohled na ukazatel rychlosti a pohoda.
Potřeboval bych sponzora na gumy a to je šetřím. Výměna už třetí sady gum.
Zatím jediná ale větší porucha , vyhoření nuláku až k čerpadlu.
Rada, nedržte spínač od startéru delší dobu, když se nic neděje. Stačilo pár vteřin. Kouř pod nádrží a bylo hotovo. Špatný kontakt u startéru.
Novinka, před odjezdem na Grossglockner zakoupena sada kamer. Dopředu i dozadu. Jedna z kamer se dává na zápěstí. Super záběry.

Informace o nás, motorce, přívěsu Excalibur, na našich stránkách Cruiser-chopper

Čadil
Čadil napsal 16.05.18 v 19:12 10b.

Stenlyy
Stenlyy napsal 13.03.18 v 07:30 10b.

Dávám Ti 10b s 10 nic jiného si ten stroj nezaslouží

Pe3k
Pe3k napsal 09.12.17 v 13:52 10b.

Jakožto desátý, dávám tvému stroji 10b.
10b protože tyto stroje jsou prostě nejlepší

Marccello
Marccello napsal 27.06.16 v 22:33 10b.

Jak říkáš, není co dodat, a kdo na ní neseděl, vůbec nevíííí tak ať nám to jezdí a zas někde na vyjížďce čau

Johnny-five
Johnny-five napsal 08.06.16 v 17:48 10b.

Parada, pekna barva