Yamaha XJ6 (2001)

Vlastník Jeecmineek
Vloženo 5.3.2015
Aktualizováno 9.3.2015

Super mašina :). Dá se říct první motorka na které jsem ujel pár kilometrů. Měl jsem jí asi 4 roky a není na co si stěžovat.

První dojmy - Jak jsem jí viděl, tak jsem věděl, že nechci jinou. Už z majitelů vyzařovalo to jakou lásku k motocyklu mají, vše o ní dokázali detailně a podrobně vysvětlit. Nádherně udržovaný motocykl i při podobném prohlédnutí.

Motorku bych doporučil pro - Univerzální motocykl, který padne do ruky vážně každému.

Doplňky na motorce - Chromové padáky, nerez výfuk, tlumič řízení, digi budíky koso, nabervná úprava částí motoru.

Začal jsem kdysi na Suzuki DR600, ale na silnici se to moc nehodilo. Z toho důvodu jsem se začal ohlížet po nějakém naháčovi. Do oka mi padla XJ600.
Motor by potřeboval trochu víc kobylek, ale samozřejmě stačí, podvozek bezva, přední brzda opravdu ohromě silná. Společně se zadní brzdou se dá skoro říct že zastavíte na fleku. Ovladatelnost - řekl bych že je to univerzální motorka, vážně pro každého, řídí se supr, jen za mě negativum, že jsou řidítka moc vpředu.

maca2319
maca2319 napsal 09.03.15 v 13:21 10b.

sem zapoměl pochvalu

maca2319
maca2319 napsal 09.03.15 v 13:21

pěkný

Decathlon
Decathlon napsal 06.03.15 v 16:46 10b.

Vypadá zajímavě