Kawasaki Z 1000 (2003)

Vlastník Pitbullterier
Vloženo 1.3.2015
Aktualizováno 20.4.2020

Černá,řídítka,dvě kola,dva výfuky,dvě sedla a jeden šťastný čerstvý majitel.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum BB (Vysoké Mýto - Měst - Skvělý přístup a ochota.

Kawasaki ZRX 1200: důvod neuveden

První dojmy - Najeto cca 5km při koupi.Ale je hravá,pohodlná a celkově zábavná.Prostě to co jsem hledal a asi i našel.

Motorku bych doporučil pro - Obdivovatelům streetfighterů.

Doplňky na motorce - Vyší plexi,širší řídítka,laďáky s homologaci a nevzhledné lešení na brašny. Asi stárnu a přidal jsem vyhřívané hefty od Oxfordu.

Co napsat??Je to nějaká husa USA verze.Mám jí dva dny.Jel jsem na ní jen při koupi.Je to moje pátá Kawasaki.Zeda obdivuji od roku 2003 kdy jsem viděl jeho fotku v Motohousu.Sice to trvalo 12 let,ale už je doma a můžeme se začít seznamovat.

17.3.15 Prvních 100km.Motorka jede výborně a díky širším řídítkům skvěle ovladatelná.Každý tvrdí že kolem 6tis.otáček to vibruje.Záleží na který kvalt jedete.Ale nic nesnesitelného,nebo dokonce jiného oproti dalším 6kawinám na kterých jsem jel.

Tak máme společně najeto jen nějakých 1800km.Spotřeba je kolem 7l.Jediná závada za celou dobu,bylo od 5000tis.otáček cinkání.Sice nepatrné,ale bylo.Jeden den se to strašně zhoršilo a už jsem viděl motor rozebranej v servisu.No byla to povolená hrazdička na řídítkách. Jinak motorka bez problémů.Holt Mr.Z Nějak mě na Mr.Z nebaví rovinky a maximálka.Ale už vím,že jede minimálně 229km/h

hanis
hanis napsal 25.08.18 v 21:07 9b.

Díky za hodnocení, taky jsem Z1000 zvažoval páč kámoš ji měl a je to dobrá motorka, tak ať dělá jen radost.

context
context napsal 09.06.17 v 21:36 10b.

Pěkná kawa ať slouží a dělá jen radost

HonzaZ1000
HonzaZ1000 napsal 02.03.15 v 08:52

Moc pěkná strojovna Ať slouží a přeji mnoho spokojených kilometrů v jejím sedle..

kubrt1965
kubrt1965 napsal 01.03.15 v 14:43 10b.

Dobrá volba,krásná mašina