Triumph Street Triple R (2012)

Vlastník xESORIMMERx
Vloženo 21.2.2015
Aktualizováno 13.3.2021

Vloženo: 25.05.2018, Uskutečněno: 25.05.2018, Stav tachometru: 14332 km, Zhlédnuto: 13x

Letošní rok je rok plný změn a já věřím, že k lepšímu. Podařila se sehnat nová stupačka řidiče, která sice narovnaná, ale ne ideální. Hlavně došlo na výměnu zlořečených světel. Levý bylo prasklý už fest a pravý se začalo slušně rozlejzat... v popisu fotek to mám popsané obráceně ...úspěšně jsme prošli už druhou technickou v mém vlastnictví. Došlo na nevyhnutelnou výměnu výfuku za origo a upřímně nelituji... zvuk dobrej, hezky vynikne charakter tříválce. K českému "laďáku" se už vracet nebudu Samozřejmě vyměněný olej a filtr na nový rok

libac22 (177) napsal 26.05.2018 v 09:53

Zdarec , tak teď jen už zajet do Orlickejch a plácnout tam s tím
PS: s těma origo laufama vypadá o moc líp

• Generálka "19"

Nadešel čas, udělat vetší servis. Proběhla výměna brzdovky, oleje castrol power 1, svíček, filtrů hilfo, seřízení a vše co k velkému patří. Navíc jsem vyhodil čínský CNC a dal originál páčky které mě prostě uživatelsky p

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 05.07.2019
    Uskutečněno: 05.07.2019
  • očista 2017

Pár aktuálních fotek. Nové gumy vpředu qualifier II, vzadu jedničkový.

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.08.2017
    Uskutečněno: 04.08.2017
  • Záznam po letech

Dva roky jsem tady na to dlabal, tak dám něco dohromady. Sposta věcí se zatím povedla, spousta malinko posrala :-D Takže tady jsou obrázky následku dvou loňských pádů ze stojánku (v minimální rychlosti ) :-D Aktuálně v

Typ: Havárie
    Vloženo: 04.08.2017