Yamaha XV 500 (1984)

Vlastník guard88
Vloženo 8.2.2015
Aktualizováno 21.3.2017

Motorku sem koupil od borce co uz ji lehce zacal prestavovat do cafe racera tak sem ji koupil a pokracuju v tom :)

První dojmy - Na masine jsem toho moc nenajezdil vzhledem k tomu ze sem mel v srpnu bouracku a v zari jsem si ji koupil tak sem byl indispúonovan nicmene jsem kousek zkusil ale nedopadlo to moc dobre protoze drzak sedla nezvladnul mou vahu a ohnul se a ja si doslova sednul na kolo :)

Vec se mela takhle bylo po bouracce tak sem zbytek (motorky) prodal a dival jsem se po starsich levnych kusech, libili se mi nektere upravy nebo predelavky jenomze jsem mel dobrou nebo moc novou motorku na to abych se do ni pustil a predelal.jednak to zrati na hodnote a pak potencionalnimu kupci se to nemusi libit.tak sem nasel na netu xv 500 rocnik myslim 86 ze ji ma tak zlehka nacnutou tam sem nevahal jel se podivat a koupil. vlezl jsem se aji do rozpoctu.zacal jsem vymenou riditek, uprřavy drzaku sedla, opravy nadrze kitovani a brouseni a lak . tedkom jsem ve fazi ze cekam na dily abych mohl pokracovat. tak sam sem zvedav jak to bude ve finale vypadat...

Pe3k
Pe3k napsal 22.03.17 v 14:42 10b.

vypadá to zajimavě, chtělo by to více fotek
posílám 10bodíku

jikov
jikov napsal 13.02.15 v 13:31 10b.

Krásný stroj,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.Desítka letí.

guard88
guard88 napsal 09.02.15 v 14:16

jj urcite fotky bude uz mam aji v laku nadrz a belinu jen zalestit a polepy vymyslet a pokracovat v uprave
koukam mara fzs6000 ze mas pekne cbecko :) taky dost pekne jak se poladi :D

marafzs600
marafzs600 napsal 08.02.15 v 19:20 10b.

Vypadá to zajímavě, doufám, že budeš aktualizovat foto

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 08.02.15 v 14:36 10b.

Vypadá to moc dobře další kus u nás v F-M gratulejšn