Suzuki VS 800 Intruder (1994)

Vlastník machobb
Vloženo 10.1.2015
Aktualizováno 12.1.2015

Chcel som peknú motorku na jazdenie.Bol som si po ňu v polsku a naveky zostane mojou srdcovkou.

Motorka koupena od Kúpená v Polsku 2011

První dojmy - Po 10 rokoch bez jazdenia som sa cítil v siedmom nebi :) Nebolo s čím porovnávať, takže sa mi páčilo všetko. Je nádherne červená, chrom celkom zachovalý, len musel som vymeniť pôvodné pneumatiky.

Motorku bych doporučil pro - Mám 180cm a niečo cez 100kg, všetci mi hovorili že mi je malá :D

Doplňky na motorce - Pridal som len štít pretože jazda už pri 100 kmm/h bola nepríjemná.
A rozšíril som zadnú sedačku pre pohodlnejšie sedenie mojej polovičky :)
Namontovaná bočné držiaky na brašny.
Namontované denné Led svietenie pod reflektor.

Intrudera som si vybral preto, lebo si myslím že takto má vyzerať čoprík na naše cesty. Rozdielna velkosť kolies vypletaných špicami a výfuky na oboch stranách motorky to len podtrhujú. Náhon kardanom je už len malou technickou čerešničkou pre minimálne náklady pri dôslednej údržbe.
Jediné čo jej môžem vyčítat je nulový odkladací priestor. Náradie je uložené v opierke spolujazdca a lekárničku nie je kde strčiť.
Jazda je asi príjemná len pre tých ktorým motorka nemusí vydávať zvuk podobný cynkulárkam :D Pri 80 vydáva motor krásny bublavý zvuk a ináč sa mi jazdiť ani nechcelo.
A samozrejme predsunutá vidla nepridá na stabilite pri pomalej jazde, chce to trošku cvičiť medzi kuželmi.
Po oťukaní prišlo na cestovanie vo dvojke a zistili sme že teda na toto to asi nebude.
Pokúsil som sa o mierne vylepšenie ako nové zadné tlmiče s progresívnymi strunami a rozširenie sedačky pre spolujazdca. Tú som po diskusii z odbornikom rozšíril skladacími bočnicami aby som nepoškodil tvar motocykla.

das1979
das1979 napsal 11.05.15 v 20:16

introš super maša..ale chce to 14-tku..uplne ine kaffe..lepši ako HD..je to iba moj nazor...

r-a-d-i-m
r-a-d-i-m napsal 08.04.15 v 22:27

Ķonečne niekto z okolia... Super, môžeme dať niekedy stretko... Farba tiež suoer...

sabbath65
sabbath65 napsal 19.01.15 v 23:58 10b.

Taky moc pěkný stroj , u mě za jasných 10 .

Boža
Boža napsal 18.01.15 v 19:38 10b.

Krásný červený Intruder je to za 10 bodů

machobb
machobb napsal 17.01.15 v 21:16

A hlavne že zostal v rodine,minimálne pri údržbe sa preveziem :)