Derbi GPR 50 Racing (2012)

Vlastník jawahadaughter
Vloženo 21.12.2014
Aktualizováno 21.12.2014

Derbi GPR 50 Racing replica, krásný padík, který budí dojem velké motorky.

Yamaha TZR 50: Protože jich na netu je málo, přestali se vyrábět a ve srovnávacím testu zvítězila Derbi.

První dojmy - Stále čekám na řidičák, ale nedalo se to vydržet a tak jsme během dvou dnů vybrali a dovezli tuto krasavici. Terén mě bavil, ale zjistila jsem, že mé srdce chce stejně asfalt.

Vlaštovky + kapoty + hladké gumy = láska na první pohled.
Derbi mě doslova okouzlila, vzhledem připomíná dospělou, minimálně 6tku. Konstrukčně velmi povedená motorka. Upside vidle, brembo brzdy, deltabox, všechno odlehčené a precizně zpracované. Jak je známo Derbi se věnuje hlavně těmto malorážkám a jde to vidět. Jedině z čeho jsem měla strach, byl Oilmaster, ale všichni mě uklidňují ať ho neodpojuji. Motorka má dvoutaktní motor 49ccm, točí až 10tis ot/min., 6ti kvalt. Jde z ní vykouzlit až 105km/h, když je odškrcená. Což je na padíka úctyhodný výkon. Celkově jsem spokojená doslova, jak želva. Motorka je velmi atraktivní a spolehlivá. Možná do budoucna přijde kit. Nicméně konečně stroj se značkami, teď jen počkat na červen 2015 a hurá na silnice, zatím to jistí letiště.

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 10.01.15 v 13:26 10b.

SupeRR Palec hore.. už ať máš červen a můžeš brázdit i silnice!! tak ať to lítááá

Durčki
Durčki napsal 21.12.14 v 21:14

Taky mám Derbi- NEJLEPŠÍ pajdy. Krásná

Orgovany
Orgovany napsal 21.12.14 v 18:54

Holka, budeš asi dost nebezpečná na silnici ... až se za tebou budou kluci otáčet .
Ale zdá se mě že těm technickým pojmům rozumíš až moc .
Slunce v duši a benzín v krvi kočko !

Wildaja
Wildaja napsal 21.12.14 v 16:40 10b.

Sluší Vám to spolu holky .
Tak v nové sezóně hodně spokojených kilásků a zábavy a hlavně bez nehod.