Yamaha FZ1 Fazer (2009)

Vlastník Zdenal_600
Vloženo 21.12.2014
Aktualizováno 15.8.2016

Po první sezóně

Vloženo: 13.09.2015, Uskutečněno: 13.09.2015, Stav tachometru: 33300 km, Zhlédnuto: 8x

Tak máme za sebou první sezónu, prozatím najeto cca 13 500 km, ale myslím, že pokud tomu počasí bude přát, tak ještě něco najedeme. Tahle motorka úplně přesně plní, co jsem chtěl. Odjeli jsme na ní ve dvou italské Dolomity, pár dnů na Slovensku a i ve dvou je to naprostá pohoda. Oproti tomu jsem na ní byl na okruhovém dni a i tady nabídne super svezení. Novým litrovým SS sice nestíhá, ale pro normálního člověka, který se chce trochu po okruhu povozit bohatě stačí. Hlásiče na stupačkách jsou sice dost nízko, takže člověk s nimi často drhne asfalt, ale aspoň má jistotu, že to s náklonem moc nepřežene. Na moto jsem doplnil gelové sedlo, laděnou koncovku MIVV Suono, která má super zvuk, pancéřové hadice, nosič na top case a podpěry pod boční brašny. K tomu navigaci, zásuvku a kameru na řidítka a mám motorku podle svých představ.

• Sezóna 2016

Tak letošní sezóna ze začátku vypadala dost tragicky. Sice jsem na moto přes zimu nechal udělat veškerý potřebný servis, dokonce i něco navíc, na co bylo podle manuálu ještě čas, ale jistota je jistota. S vědomím, že nás

Typ: Reportáž
    Vloženo: 11.07.2016