Derbi Senda X Treme SM (2013)

Vlastník Durčki
Vloženo 16.11.2014
Aktualizováno 21.12.2014

Motorku jsem koupil v horším stavu- popraskané plasty kolem chladiče.
Vše profi spraveno a zavařeno- jako nové

Yamaha DT 50 R: Derbi- Lepší vzhled, novější
Derbi GPR 50 Racing: Není to motard takže se na tom nemůžete se na tom vyblbnou na poli nebo v lese.

První dojmy - Pro motorku jsem jel asi 280km. Po dlouhé cestě jsme dojeli na místo. Motorku jsem už viděl lehce rozbitou, ale i na druhý pohled vypadala nádherně. Motorka je na pajdu dosti velká. Samozřejmě jsem jí chtěl hned otestovat, takže jsem na ní sedl a rozpálil to po obci. Jízda byla super, jako celá motorka.

Motorku bych doporučil pro - Na motorce se dá naučit, i když na takové bych se rozhodně jezdit neučil, stačí pincek...

Doplňky na motorce - Zatím nic, ale časem jsi koupím výfuk. (laďák)

Zvažoval jsem mezi Motardy. Před týdnem jsem si udělal ŘP, takže jsem si chtěl koupit nějaký pořádný stroj. Motorky jsem hledal po všech bazarech, ale žádná nebyla nijak výjimečná, dokud jsem nenarazil na Derbi Senda 50 DRD... Motorka byla v Polsku, ke hranicím to mám asi 10km, takže žádný problém a na druhý den jsme vyjeli. Když jsme se dostavili, tak jsme se šli podívat. Motorka byla dovezena z Francie a byla poškozená, ale zato měla najeto pouze kolem 500km a r.v. byl 2014, takže stroj vcelku nový. Pánovi jsme nabídli v přepočtu +/- 30.000,- Kč, ale prý to bylo málo, takže jsme scháněli dále. Nakonec otec našel úplně tu samou r.v. 2013 najeto kolem 6000, takže jsme ihned volali. A dopadlo to dobře. Pro motorku jsme si přijeli otestovali a odvezli. Motorka, díky plochým gumám je spíše na asfalt, na trávě mi hrabe i na 3-ku v lese jsem ještě nebyl. Později dám více foto, a více info.

DanSi
DanSi napsal 04.02.15 v 17:51 10b.

Parádní, co nejvíc šťastných kilometrů !

ZZilvi
ZZilvi napsal 16.11.14 v 23:29 10b.

Pěknej prskolet ať jezdí

Bobin4 napsal 16.11.14 v 20:32