Yamaha XV 125 Virago (1998)

Vlastník Luky95
Vloženo 16.11.2014
Aktualizováno 28.6.2020

Kráska, která nezradí a vždy vám vykouzlí úsměv na tváři.

První dojmy - Jak jsem jí uviděl poprvé, řekl jsem si že jí musím mít. Styl, který se u nás moc nevidí. Na motorku jsem si musel chvilku zvykat, jelikož jsem na chopperu nikdy nejel. Překvapila mě po stránce výkonu ( předchozí motorka Simson a další dvoutaktní mašiny ). První dojmy byly takové, že na svůj výkon je to velká, ale i malá motorka .

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych začátečníkům a nenáročným jezdcům.

Doplňky na motorce - laděné výfuky, zvýšená řidítka, zadní custome světlo, jiné menší blinkry, pěnové rukojeti, menší sedlo a nosič, ( k motorce mám i originál sedlo a sedlo pro spolujezdce s opěrkou - vše nově potaženo pravou kůží ) Otevřené sání

Tuto motorku jsem si vybral jelikož mám rád klasiku, chopper, cafe racer a podobně.
Motorka byla předchozím majitelem přestavěná ( custom ) do stylu Bobber.
Motorka spolehlivá, pohodlná na delší vzdálenosti a velice hodná.
Jsem sní velice spokojen i když je to jen 125 a mohu řídit silnější motorky.
Momentálně mě začala malinko zlobit, začala dost papat olej, takže kompletní generální oprava motoru, ale ani to mě od ní neodradilo.
Vždy když jedu, tak se mnoho lidí obrací, nejspíše kvůli zvuku, ale i celkové kráse motorky. Dal jsem jí jméno Elizabeth.

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 17:41 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.

Dawes
Dawes napsal 23.11.14 v 18:59

pěkná úprava.

mr.Sysley
mr.Sysley napsal 22.11.14 v 20:33 10b.

Pěkná. Pohodu na cestách.

Boža
Boža napsal 19.11.14 v 20:08 10b.

Na moto 10 bodů je to paráda, jen řídítka se mi nelíbí, mám rád vše zaoblené přeji dobrou partu na cesty

Royal
Royal napsal 17.11.14 v 16:28 10b.

Elizabeth je skvela!