Honda CRF 250M (2014)

Vlastník šimko
Vloženo 23.10.2014
Aktualizováno 26.5.2015

Po nočnej chladnej Bratislave

Vloženo: 29.10.2014, Uskutečněno: 27.10.2014, Stav tachometru: 108 km, Zhlédnuto: 23x

Konečne som si išiel zajazdiť :) Poriadne som sa obliekol a vybehol do tmy. A do zimy. Mal som v pláne natrénovať rozbiehanie do kopca a trošku si dať tréning na parkovisku. Pod prístavným mostom a na Palisádach a okolo Slavína. Prvá vec čo ma milo prekvapila je predné svetlo. Naozaj svieti! Pekne som videl na cestu v každom momente, mám z neho lepší pocit ako zo svetiel na mojom Forde Mondeo :D

Jazda na parkovisku sa nevydarila, je tam zákaz vjazdu a v tme to nie je úplne ono haha. Tak som vyrazil na Palisády. Pojazdil som miestne jednosmerky, pár krát som sa stratil a zas našiel. Otáčal som sa v celkom strmom kopci a zrazil som myš :(. Stretol som dvoch ďalších motorkárov.

Jediné čo ma sralo bola neustále sa zahmlievajúce plexi na prilbe. Mám Schuberth S2 s pinlockom a myslel som si, že toto sa diať nebude. Nabudúce budem experimentovať s vetraním, možno som ho mal na brade zavreté. Zahmlieval sa samotný pinlock - zvnútra. medzi ním a plexi to bolo ok. Dúfam, že to vyriešim, miestami som fakt videl len svetlá. Shit. Ak by niekto vedel poradiť čo s tým, budem vďačný.

Som rád, že som vybehol v pondelok, teraz je ešte chladnejšie a hmla a po vonku už sa mi nechce ani prechádzať.

• Na predaj

Tak trosku necakane som sa rozhodol a kupil Apriliu Shiver 750 :) Honda by ma este urcite vela naucila ale akciovej cene Aprilie sa proste nedalo odolat.

Typ: Prodej
    Vloženo: 19.05.2015