BMW F 800 ST (2007)

Vlastník elvis78
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 25.4.2023

Vloženo: 27.02.2019, Uskutečněno: 27.02.2019, Stav tachometru: 75500 km, Zhlédnuto: 4x

Tak jsem si jel dneska tak trochu vynahradit motosalon, na kterej se prostě zejtra bohužel nemohu dostaviti a o víkendu tuplem ne i kdybych mohl tak tam do toho davu nevlezu.A já i od pátku sloužím takže ani letos nic. A to mě teda hodně mrzí.
Byla potřeba koupit káva do kávovaru No a tak jsem skočil na srnu a jel...nejdřív jsem se samozřejmě řádně ustrojil, vzal svý bazarový už i děravý botky probiker, přes funkční prádlo natáhl i cyklo trencle s vystélkou a byl jsem jako v bavlnce. Tentokrát jsem si to našněroval rovnou do Bovleslavi ale vohnul jsem to dolů na Krnsko a pak podle jizdery dolů do Boleslavi, kolem bývalé akumy(bohužel) pak pod hradem směr Debř, Zvířetice a na Český Dub, jak jinak...das ist klasik. Ale pozor, od Mnicháče až na Ještěd se vyskystuje štěrk na asfaltu ale v pruzích. Takže žádný jančení. Pod ještědem jsem uhnul doleva na mé milované Křižany, do nichž se klesá krásnýma serpetinama ale taky pěkným tankodromem. V pražírně jsem zakoupil jen arabiku mexiko, neb Salvador bohužel nebyl upražen(bude zítra) skočil jsem na srnu a kodrcal jsem dál přes Křižany až na odbočku směr Kryštofovo údolí.První snímky...silnice čistá a suchá, minu šraňky u zastávky Křižany-jsou ještě krásný starý mechanický, jediný co je kazí je ten výstražný kříž-tfuj- a jedu do kopce, pouštím přede mě pažouta, protože to práší jako svině a je to celý vysypaný štěrkem po sněhu, ale komplet...a pak klesám a najednou led zasypanej štěrkem a Kryštofovo Údolí. Paráda. Do obce klesám v kolejích v ledu ale nevadí mito, vesnička je to krásná, objevuje se trať na Liberec, vidím ústí tunelu a pak i dole viadukt Novina, na kterej jsem se strašně chtěl podívat.Fotím a jedu sračkama dál.Kryštofovo Údolí, kde jsem se ocitl poprvé v životě, je moc krásné. Pokračuji dál na Liberec, z něj na Ještěd. no, pak jsem si říkal, jeslti to nemám otočit, protože to bylo ještě horší než sjezd do Kryštofova Údolí...led všude, potůčky vody z tajícího sněhu a stěrk a sůl asi i , no hrůza. Vyškrábal jsem se se ztaženou prdelí na parkoviště pod semaforem, pobafal si, udělal pár výcvaků a mazal do Liberce, kde jsem se zamotal protože jsem se chtěl dostat nějako pěknou cestou do Jablonce(přes Kunratice a Lukášov), pak na Frýdštejn a Rohozec, Turnov, Žďár, Kost, Sobotku, Dolní Bousov, Mcely, Křinec a dom. To se mi nakonec povedlo. 225km v pohodě a s rozumem.
Co mě dneska dost sralo je, že lidi v autech absolutně serou na blinkry ale úplně.
A co se mi potvrdilo je, že Liberec a okolí se mi hrozně líbí

elvis78 (135) napsal 03.03.2019 v 11:52

jo, takovou nic moc ale absolutly bez koroze...
jo hochu to je veliká škoda že je už nemáš

-Jandys- (16) napsal 02.03.2019 v 20:58

Ty máš ještě škodu 110, no to je paráda, ja měl 125 a dříve R110 velká škoda že jsou pryč

elvis78 (135) napsal 02.03.2019 v 13:06

dík. Jinak jsem synkovi ukazoval ty závory a až bude čas a počasí, vyvětráme škodu 110l do těchto míst.

-Jandys- (16) napsal 01.03.2019 v 21:51

Pěkné fotky a zajímavé místa, až tamtudy zas někdy pojedu určitě chci vidět , hlavně opatrně

SlimM (48) napsal 01.03.2019 v 16:02

Paráda chlape

elvis78 (135) napsal 28.02.2019 v 19:09

KrtekBazi (2) napsal 28.02.2019 v 14:59

Tohle místo mám taky moc rád,

31081 (677) napsal 28.02.2019 v 09:09

Milanek13 (48) napsal 28.02.2019 v 08:26

Fotky motocyklu se sněhem jsou pěkný kontrast zimy , která se stále ještě brání přicházejícímu se jaru. .

DejvGSR (52) napsal 28.02.2019 v 06:12

Krásná projížďka. Obdiv k najetým km, a v marastu.

• Tak na něj asi došlo

Mám nabitou Aku na cca 13,7 volt...po nastartování 12,7 a postupně pád na 12,4v když zablikám, zabrzdím , po zakvedlani plynem a vystřelení otáček k pěti tisícům jen vylétnutí na 12,7 v. Otázka zní, pokud Aku nabiju, uj

Vloženo: 21.09.2023
    Uskutečněno: 21.09.2023
  • informace

Milý deníčku, zítra jedu obhlédnout stroj, do kterého jsem se zamiloval, snad motor bude mít dobrý zvuk, protože jednou jsem slyšel tento enžin vrčet na Ještědu a měl pazvuk navíc. Jedná se o boxera BMW R1200... A taky

Vloženo: 20.09.2023
    Uskutečněno: 20.09.2023
  • Bechyně, ale ne mniška

Bratr mě nalanařil na Bechyni, že prej jezdí malá bobinka, tak jo. Mělo to být cca 154km, mimo hlavní tahy, ha ha ha Takže nejdřív jsem strašně chtěl umejt po asi roce wapkou motorku na myčce(prokoukla tak strašně moc

Vloženo: 19.08.2023
    Uskutečněno: 19.08.2023