KTM EXC 380 (1999)

Vlastník heavyrun
Vloženo 7.10.2014
Aktualizováno 8.12.2015

47 či kolik kw na104kg s náplněma...
Už delší dobu jsem se díval po tříkilu, pak jsem viděl inzerát s touto vraždou za slušný peníze tak jsem do toho hned šel. Do té doby jsem ani nevěděl že KTM dělala 380 na papírech

První dojmy - Prodejce byl moc fajn, pokecali jsme, narovinu mi řekl co je špatně, dal mi spousty náhradních dílů atd. Situace se měla tak, že motku mohl klidně prodat jako plně pojízdnou za minimálně 50k, ale on ji prodal jako "motorku se špatným ložiskem na převodovce, sjetou gumou, špatnou řetězovkou a promáčklým výfukem" Marně jsem se snažil najít co je na motorce ještě špatně, abych mohl zkoušet stáhnout cenu, která pak nakonec šla stejně dolů jen za dobré slovo :-) Měl jsem 450 2004 a oproti tomuto to byl totální šrot, hlavně co se týče postrhaných a jinak dojebaných šroubků a dalších prasáren všude možně.

Moto mám pátý den. Vyměnil jsem ložisko na převodovce, dal jsem jinou masku, srovnal promáčklý koleno a nějáký drobnosti.
Lítá to jak šutr, oproti 450 se s tím fakt nedá jet s klidem. Prostě plyn brzda. Uvidíme jak si na to zvyknu, moto mám hlavně na kokotiny po silnici :)

Tak jsem to prodal, štvalo mě, že jsem to nemohl nakopnout, zkoušel jsem vše možný, delší nakopávačku atd... Bál jsem se na ní jezdit, že někde zůstanu v lese a nenakopnu to :D Budu koukat po novějších tříkilech :)

Machy07
Machy07 napsal 08.10.14 v 17:38 10b.

Pekny endurko :) taky jsem nad nim premyslel ale na papirech je skoro nemozny sehnat :D

Daniel_cz
Daniel_cz napsal 07.10.14 v 09:50 10b.

Zajimavej stroj.