Ducati Hyperstrada 800 (2013)

Vlastník BZUK69
Vloženo 5.10.2014
Aktualizováno 15.10.2014

Tahle italská kráska je ďábel v rouše beránčím.

První dojmy - První svezení bylo zlomové. Oproti mému nádhernému prvnímu stroji je rozdíl patrný na první pohled :-). Na to aby mně dostala jí stačilo asi 20 km. Od té doby jsem ztracen. Je to náramná hračka, jede to, zatáčí to, brzdí to, bliká to a je to čím dál lepší. Nedostatky by se našly, jenže jsem si na ně rychle zvyknul než aby mi kazily radost z jízdy.

proč Hyperstráda? Bo je to kura nádherných 180 kg antidepresív.

Něco málo už jsme spolu nahrkali a mé dojmy jsou jen pozitivní.
Díky třem režimům řídící jednotky umí být poslušná jako beránek, ale když chci změní se v pěknou dračici. Jede kam se podívám a díky ABS brzdí dobře i na mokru. Spotřeba 4,6 l je hodně příznivá.
Pohodlí řidiče je dobré, pro spolujezdce to je proti mému prvnímu stroji o dost horší. Ve srovnání se sporťákama luxus.
Není to polykač dálničních kilometrů, ale klikatýma silničkama projedu klidně Evropou ve svižném tempu.

Celkově hodně hravý a designově vyvedený motocykl.

Tempo_veloce
Tempo_veloce napsal 09.08.17 v 23:49 10b.

Ahoj, mám Monstera 796,jaké je cesováno na Stradě ve dvou.Monstera miluju ale ve dvou je to na delší cestu docela řehole.
Díky Míra
jinak samozřejmě 10b

context
context napsal 23.11.15 v 19:09 10b.

pěkná dukna přejí hodně najetých km bez nehod a ať ti dlouho slouží a dělá jen radost

Bridy
Bridy napsal 15.04.15 v 11:25

Velmi pekna sam mam taku a stihol som 14.000 km za minuly rok, komentar dam presiel som asi 10 krajin vratane jesennych alp a super bez jednej poruchy

raidrs
raidrs napsal 25.10.14 v 09:21

pecka taky jednou u ní skončím

Hříbek
Hříbek napsal 14.10.14 v 19:25 10b.

parádní strojovna náherný fotky