Kawasaki ZR 7 (1999)

Vlastník Duke-Dude-Duda
Vloženo 17.6.2006
Aktualizováno 27.6.2006

Zakoupena 16.5.2006 s cca. 22200Km. Cervena metaliza(ostatni prominou, ale pro tenhle model motorky ta nejhezci barva), padaky, ladak Tenax, nove zrcatka, jinak vse original. Je mimoradne krasna, ma sve charisma a stim ladakem nenapodobitelne krasny. Pad

Zkušenosti: Perfektne sedi, ma odpich, dobre brzdi, krasne bruci. Spotreba tak okolo 5.8-6.5, ale to dela ten ladak od Tenax-u.

Cesty: Nejvice jsem zatim na ni ujel neco malo pres 250Km za den a pekne z ni boleji ruce.

Další info: Za prvni mesic jsem si na ni nalital pres 2100Km.

DukeDudeDuda
DukeDudeDuda napsal 03.05.22 v 15:26 10b.

Nakonec to bylo přes 900km za den. A zadec bolel víc jak ruce

slanyf
slanyf napsal 26.10.08 v 19:57

cuz lidi schanim nahradni dily na ZR7 ( budiky,rampu,blinkry nebo celou kapotaz ) kdyby ste nekdo o necem vedel tak mi pls dejte vedet na slanyf@seznam.cz

Ridicullus
Ridicullus napsal 16.12.06 v 18:52

Rád se zapojím do debaty o maximálce. Já taky nepatřím mezi hubeňoury(95 kg), ale z ty svoli jsem dostal 230. Jel vedle mě kámoš na Banditovi a měl tam stejně. Jinak k té barvě - naprosto úžasná. Když ZR7, tak jedině červená!!! Jinak nic proti nikomu samozřejmě. Těším se až se potkáme někde na cestách. Takže: ať vám to všem jede jak BRUS!!!

ifin
ifin napsal 06.11.06 v 18:51

to Davidos: &quot;Zdravím no já s ní dostal 210 po rovině,a myslim že by ještě něco dala,ale musíš být uplně nakloněnej na nádrži,jinak asi těžko&quot;. Nerad ti kazím radost, ale pokud jsi těch 210 vyčetl z tachometru, tak jsi jel tak možná 185... Používám dodatečný &quot;cyklokompjútr&quot; a ve vyšších rychlostech jsou velice znatelné rozdíly. Podle mých zkušeností je tato vlastnost běžná u většiny motocyklů (ostatně i aut). <br />

smazany33403
smazany33403 napsal 25.10.06 v 20:47

Zdravím no já s ní dostal 210 po rovině,a myslim že by ještě něco dala,ale musíš být uplně nakloněnej na nádrži,jinak asi těžko <br />