Yamaha WR 250F (2002)

Vlastník xoblih
Vloženo 1.9.2014
Aktualizováno 11.6.2018

Dlouho jsem vybíral, až jsem narazil na tento kousek. Snad bude sloužit dobře a něco mě i naučí.

Husqvarna TE 250: Bylo mi to rozmluveno kvůli servisu.
KTM EXC 200: Nebyla žádná lákavá nabídka.

První dojmy - Koupil jsem ji s origo výfukem, na první pocit jela jako z praku. Potom jsem dal otevřený výfuk a je to zase úplně o něčem jinym. Po koupi proběhla výměna oleje a olejového filtru, koupil jsem novej vzducháč a řetězovku.

Doplňky na motorce - Z doplňků mám zatím jen světlo z novějšího modelu a otevřený výfuk, nic víc zatím neplánuju.
---
Nakonec ještě stupačky, přední blatník z novýho modelu, sem tam nové blastry

Yamahy se mi nikdy moc nelíbily, ale nakonec jsem jednu pořídil, byl to takovej sňatek z rozumu, dobrej stav, málo najeto, za dobrej peníz a s papírama (to byl jeden z hlavních požadavků které jsem měl) Přemýšlel jsem i o dvoutaktu, i o čtyřistapadesátce, ale tohle jede pro mě až dost a odpouští mi i spousty začátečnických chyb. Přes zimu plánuju komplet kontrolu a udělat co je potřeba, jak motor, tak podvozek, nechat seřídit karburátor a naladit podvozek na moji muší váhu.
---
Edit 9.6.2018 Šla o dům dál, chci motarda a tohle je slabý. Nový pan majitel byl sympaťák, neměl vlastní odvoz, tak jsem mu ji hodil až domů.

Abych to tak nějak zhodnotil, tak po čtyřech letech občasného svezení nenastal žádnej velkej průser.
Co bylo potřeba se udělalo, motorově je to do lesa fajn.