Honda NT 700V Deauville (2010)

Vlastník Luca_69
Vloženo 24.8.2014
Aktualizováno 8.10.2018

Vloženo: 23.01.2015, Uskutečněno: 23.01.2015, Zhlédnuto: 8x

Takže nakonec to došlo tak daleko že se mi podařilo sehnat v Ilinois originál zadní tlumič co mohl mít najeto tak 15 tis a koupil jsem ho za 30 dolarů, ještě že tehdy byl dolar ještě za rozumných pár korun. čekal jsem ani ne týden a pak si na poštu jestě na Deauvilce skočil pro tlumič. A k tomu aby ten repasovaný předek nebyl bez vylepšení jsem si pomohl malou radostí z Ebay..

• babí léto

Tak máme před sebou poslední měsíce krásné sezony, které nám snad přinesoujestě pár krásných výletů. Zatím najeto 13 tis km. Za krásného počasí ve čtrnácti dnech projeto celé Skotsko až do severského města Ullapool.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.09.2015
    Uskutečněno: 08.09.2015
  • Příprava na tour po Skotsku, konec konektorování.

Ráno po čárách. ráno kdy by měli všechny čarodějnice ovzduším poletovat v podobě popela, kolem sedmé ráno, musel nějaký popel z extra jízlivé čarodějnice posednout naší psí slečnu, která je jinak „skoro“ vzor roztomilo

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.05.2015
    Uskutečněno: 04.05.2015
  • Příprava na tour de Skotsko pokračování

A je to tady. O víkendu si spokojeně jedeme na sraz do Lipovce s tím, že mám velké kufry, a tím pádem jsou starosti typu „kam s tím“ zažehnány. A další víkend mám strach, že na „Tour to Scotish“ vůbec neodjedeme. Jednou

Typ: Oprava
    Vloženo: 01.05.2015