Suzuki GSX-R 600 (2005)

Vlastník daver
Vloženo 14.8.2014
Aktualizováno 30.1.2016

gsxr 600 moje první 'velká' motorka.. Je krásná. Sjuzinka moje naleštěná.

Kawasaki ZX-6R Ninja: Vtu dobu nebyla žádná v dobrém stavu a 25kw.
Yamaha YZF-R6: Vtu dobu nebyla žádná v dobrém stavu a 25kw, líbíl se mi ročník 2006+ a ty byly dražší.
Honda CBR 600RR: Vtu dobu nebyla žádná v dobrém stavu a 25kw.
Suzuki GSX-R 750: Nakonec hmotnost šestistovky a výkon \'litra\' se mi zdál po 125tce dost velký skok.

První dojmy - Přivezl jsem si jí 13/8/2014. Skok po aprilce 125 byl docela velký, ale motorka mi hned padla do ruky a oproti Zx6r a zx10r je mi strašně pohodlná. I jako řidič, i jako spolujezdec..

Motorku bych doporučil pro - Záleží na typu člověka...

Doplňky na motorce - Výfuk Termignoni,rolnicky, padáky, závazicka, taknpad, drzak spz, matice prednich tlumicu.krovka

Původně jsem chtěl ninju.. zelenou už od malička. Bohužel se nenašla žádná co by vyhovovala mojim požadavkum.. Nakonec jsem viděl tuhle SUZUKI a hned u dveří jsem věděl, že je pro mě:)

24/12/2014 Dneska asi poslední zatahání za plyn v roce 2014..Už mam najetých asi 1500km a zatím naprostá spokojenost. Jen ještě nebylo řádné počasí a v zatáčkach jsem ji ještě pořádně neprudnul. Zatím v chladném počasí ale hned musím konstatovat (jízda v 2-10 °C):

Podvozek- krásně čitelný příjemný.ačkoli je to SS tak po rozmlacenych cestach a tankodromu D1 se ta vydržet. na SS 8/10 za mě..

Posez- příjemný ve dvou se da ujet poměrně dost. Za mě 9/10 bodů..

Brzdy- myslím,že by se hodily ostrejsí.. Dají se sice krásně dávkovat ale mohly by být lepší 7/10..

Ve dvou jde krásně na záda přes plyn což je krásný pocit pro mě a smrt pro batůžek :D

Zatím jsem v roce 2014 dojezdili. Za pár km zase postnu nový příspěvěk. Všem Šťastný Nový rok a hodně bezpečných ale příjemných km v roce 2015. :)

___ Part 2

Tak už jsem posunul moje hranice. Mám na ní najeto asi 10tis km a musím kosntatovat: Super zabavný motor ,(občas prostě chrčí a vrčí ne na ucho uplně skvěle, ale zase zvuk s laďákem = mazec.)

Posez- prostě supersport .. mě to ale baví a vyhovuje mi to. Stejně tak batužek, má svuj komfort.

___ Part 3

Oukej, už jsem se naučil odřadit po zádech od 1-6 takže účel splnila:)
Teď se podíváme po nečem 'litrovém' ss

přeji Pěknou a bezpečnou sezonu 2016 !

Tonyny
Tonyny napsal 30.01.16 v 22:46 10b.

vypada slusne kladne hodnoceni...

daver
daver napsal 08.02.15 v 14:59

Děkuju moc :) snad budeme všichni bez nehod !!

DevilMiracle
DevilMiracle napsal 08.02.15 v 14:31 10b.

Davčo, je skvělá Moc ti ji přeju a doufám,že budete mít krásnou sezónu bez nehod

Nowic
Nowic napsal 07.11.14 v 00:47 10b.

Nádhernej kousek

daver