MZ ETZ 150 (1990)

Vlastník selkie
Vloženo 7.8.2014
Aktualizováno 7.8.2014

Ještě na čtyřku se to staví na záda. Neskutečná pila, na které se dá odjet i k moři nebo na podobně dlouhý výlet. Místa pro zavazadla dostatek, možná že by se na to daly nabastlit i kufry.

První dojmy - První dojmy? Hmmm kam se hrabe gixxero, tohle je prostě adrenalin! Hned jak jsme jí viděli na inzerci tak musela být doma. Za 80.000,-Kč lepší motorku nekoupíte. Nejlepší je, že ji jen tak někde nepotkáte. Snad jí budou všichni stíhat při našich pravidelných výletech na jih.

Motorku bych doporučil pro - okruháře, cestovatele, pozéry z Dubé, důchodce, hárlejáře a vyježdené borce

Doplňky na motorce - Samolepky s lebkama

No a teď trochu vážně... Motorka pořízena s kolegou na blbnutí a rozšíření obzorů úplně jiným směrem. Za málo peněž, mnoho muziky. Předchozí majitel by nám to asi neprodal, kdyby věděl jaká ji čeká custom úprava.
V první řadě půjdou dolu veškeré zbytečnosti jako je SPZ, světla, blatníky, budíky, hlavní stojan, elektrika, zrcátka apod. Dále bude následovat lehká úprava pro stunt - padací protektory, možná úprava rámu, hrazda a další "nezbytné" úpravy, protože je pravděpodobné, že se bude více válet. No co říct...Držte nám palce ať se na tom moc nezrakvíme. A teď něco málo z popisu nápovědy:

Proč jste si vybral tento stroj?
Protože chceme umět trochu akrobacie

Pokud máte už něco najeto, jaké jsou Vaše zkušenosti? Jízda, motor, brzdy, podvozek, ovladatelnost, spolujezdec, úložný prostor, spotřeba, servis a poruchy. Zkuste se rozepsat...
Najeto nemáme nic, tedy za předpokladu že se nepočítá přejetí po garáži.
Motor - to má (a mít i bude)
Podvozek - se hodně houpe
Ovladatelnost - řidítka z crossky tomu určitě pomůžou
Spolujezdec - zatím neplánujeme stunt show ve dvou
Úložný prostor - nenašel jsem
Spotřeba - benzín + M2T
Servis a poruchy - když s tím nebudem moc mlátit tak asi nic zásadního.
Ještě se mám rozepisovat?

Kde se motorka cítí nejlépe a kde naopak ne? Terén, silnice, město...
Nejlíp se bude cítit v garáži když s ní nebudem mlátit o zem.

Dá se s moto i dobře cestovat? Celkem ano. Je lehká, takže nebude problém ji hodit na vlek a odcestovat někam potrénovat.

1.8.2014 Po prvním zásahu do úpravy vypadá aktuálně tak, jak je na přiložené fotografii. Další detaily z dnešní úpravy přikládám do deníku. Následovat bude doupravení řidítek, montáž ochraných prvků a nutná bude i úprava startování. Zrušili jsme i spínačku, takže bude nutné napojit baterku napřímo.

Cucka
Cucka napsal 08.09.14 v 21:48

podle roku vyroby to musi bejt kvalitni stroj...v tu dobu nevzniklo nic spatnyho

Mildaz
Mildaz napsal 11.08.14 v 19:44

Super, nasadil jsi mi brouka do hlavy. Přemýšlím, jestli jsem s tím rexem neudělal chybu samo za 10b

DOMINATOR
DOMINATOR napsal 11.08.14 v 11:25

Kdybych si to přečetl dřiv tak si ji určite koupim

motobiky
motobiky napsal 07.08.14 v 13:23 10b.

Adios1100EVO
Adios1100EVO napsal 07.08.14 v 10:49 10b.

Borec. Asi si to koupím taky