Jawa Stadion S11 (1959)

Vlastník maznice
Vloženo 1.8.2014
Aktualizováno 1.8.2014

Splašený trubky - výstižnějšího názvu neni

První dojmy - Když jsem na tom brázdil poprvé ve 14 po vesnici, zdálo se mi, že tou rychlostí vzlítnu. Do té doby jsem viděl jen fichtla a tak ruční řazení pro mě bylo něco úplně z jiný galaxie. Časem se na něj zapomnělo, ale po mejch 18 a řidičáku na auto se z něj stal opět mazel.

Doplňky na motorce - Custom chopper ručně šité sedlo by Děda

Co na to říct, první, co mělo motor vždycky zanechá na duši nesmazatelnou stopu. I když se na tom nedá ujet ani pět kilometrů, aniž by vám vibrace pořádně nenamasírovaly ruce či prdel, mám tenhle stroj stále ve své stáji a sem tam ho jen tak po městě provětrám. Samozřejmě s úsměvem od ucha k uchu - směju se jak v těch 14. Je na něm naprosto úžasný to, že jsem na něm nikdy neměl žádnou závadu. Vlastně jo, několikrát mi došel benzín, ale to už holt je majitel blbec. Možná sem tam prasklá žárovka. Teď jsem si vzpomněl, taky vždycky když se na tom projíždím, vzpomenu si hned na tu písničku "Dva roky jezdím bez nehod" a ten legendární videoklip. Proto a také jako vzpomínka na nepoznaného dědu zůstane navždy hrdě ustájen mezi dalšími silnějšími stroji.

pavsa66
pavsa66 napsal 07.08.14 v 10:36 10b.

Gratulace hezké splašené trubky

appa23