Yamaha TDR 125 (1998)

Vlastník KubaMBJ
Vloženo 15.7.2014
Aktualizováno 15.7.2014

Bzuk-můj úvod do světa jízdy řidítkama a ne jako ledviňák :). Znáte to.. první otloukánek, kterýho můžete rajdit od 16ti pro natěšený děti.

První dojmy - Byl jsem prvně překvapenej akcelerací, páč to jsem z autoškoly moc neznal :D.. nicméně sedla mi poměrně do ruky.. první velkou jízdu jsem jel s tátou do Liberce a za pár dní hurá rakouský alpy.. na místo jsme teda dojeli autem a v té době moje TDR a tatovo TDM se vezly na podválu.. no a tam hurá na Gloss.. a další krásy rakouska.

Motorku bych doporučil pro - mladý 16ti letí začátečníci

Doplňky na motorce - kufr

Původně jsem chtěl něco 4T kvůli spotřebě ale tohle se mi nabídlo dost levně takže jsem neváhal a bral.

Motor mi točil do 7 000 asi kvůli seškrcení na 11kW (?) a od 5ti celkem zabíral.. do kila to šlo na 120 roztáhnout a víc už leda z kopce.. spotřebu jsem měl většinou 5L, ..

Jezdíval jsem s chlapama s plnohodnotnejma motorkama takže motorkářský 3P byly na denním pořádku a motorka to celkem zvládala.. (přecejen jsem se dostal jen do 7mi z 10ti tisisc otáček)

Byl jsem s ní v Rumunsku, 2× v Rakousku a myslim, že dobrý.. pro 16ti letýho fráju na naučení je tenhle stroj hezkej :)