Yamaha XJ 600 (1995)

Vlastník Bafinka*
Vloženo 25.5.2014
Aktualizováno 25.5.2014

Můj milenec. Pohodovej stroj na kochací ježdění, ale i povození v Mejtě.

První dojmy - Táhneme to spolu už rok. Po malém sportu byla změna příjemná. Posez pohodlný, sedlo jak křeslo a na rozjíždění hodnej, ale zároveň umí i zabrat. Největším problém od začátku je váha motorky.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučila všem, kdo dosáhnou na zem. :)

Ke XJéju jsem přišla shodou náhod. Možná osud, dobrá konstelace hvězd... :D Po jiných motorkách jsem v té době nepokukovala.

Celkem by mne zajímalo, kolik spolu máme najeto. Jelikož oba budíky nešlapou jak by měly, tak těžko říct... Ale pár tisíc už to určitě bude. Největší předností je sedlo, která je nejpohodlnější, jaké jsem kdy zažila. Díky tomu je jízda na motorce pohodlná. Brzdy má na můj vkus dostačující, nejsou vostrý ale ani nebrzdící. Po výměně hranatých gum se z Hranatokolu stalo kulaté Xjéjo. Do zatáček jde parádně, na rovince umí zatáhnout. Spolujezdec se cítí jak doma na gauči, že Sejky? Sama jsem se na místě spolujezdce svezla a opravdu gaučík. Spotřeba velice přijatelná (nikdy jsem ji nepočítala, ale ani nenadávala, že bych tankovala často). Kohout rezervy naštěstí funguje, často chudák XJéjo zakucká někde v polích a lesích, že má žížu. Poruchy žádné, servis potřebný jen po pádech. V úložném prostoru mám základní věci: lékárničku, vestu a kabelku...

Nejlíp je nám spolu na silnici, město i okresky. Do terénu a dálnice už prej nepojedem.

O velkém společném cestování můžu zatím jen spekulovat. Nejvíce jsme spolu najezdili kolem 350km/den, ale i tak mě to bavilo a relativně nic mne nebolelo.

Jsem s XJéjem spokojená, navzájem si vyhovujem.

nooxice
nooxice napsal 26.06.15 v 21:27 10b.

moc pěkný ty jedna motorkářko.

hondzik9
hondzik9 napsal 25.05.14 v 19:10 10b.

pěkná motka mám jí v hledáčku jako nástupce po Dandyně ať ti to jezdí a spoustu šťastnejch kilometrů

Bu_back
Bu_back napsal 25.05.14 v 15:51

hezkááááá ať slouží závodnice

JirikM
JirikM napsal 25.05.14 v 15:38

Pěkná mašina ... ať jezdí jen gumama přilepenými k silnici