Suzuki GSX 650 F (2008)

Vlastník Lachnit
Vloženo 16.5.2014
Aktualizováno 22.3.2016

Cestovně - sportovní kráska v kombinaci černá - červená. Živý stroj pro pohodlné cestování i zážitek z jízdy.

Motorka koupena od Igi02 (Pelhřimov) - Zatím vše bez problémů, seriozní jednání, prima kluk.

První dojmy - Z první jízdy mi utkvěla hlavně ochota zrychlovat už od nízkých otáček (přecházím z cruiseru), slušná ovladatelnost, na mne příliš citlivý plyn, váha pro mne nebyla problém. Otáčkoměr a ukazatel zařazené rychlosti kvituji s povděkem.

Doplňky na motorce - Top case veliký kufr na dvě přilby.

Vybírali jsme společně s přítelkyní, aby byla pohodlná i pro ni, a já chtěl, pokud byla možnost, zůstat u Suzuki. Bandit je už legenda, ale tahle má lepší design...
Zatím jsem najel velice málo, mám ji od 8. května 2014, a nejsem zkušený motorkář, abych po takové chvilce dával rady či zkušenosti. Na dálnici jede moc pěkně, určitě by jela víc než si troufám já (pokuty se mi platit nechce). Do terénu není určitě, ve městě v pohodě. Úložné prostory nejsou, proto ji budeme vybavovat kufry - nemám ji na vyplavení adrenalinu nebo léčení ega, ale na cestování.

draco80
draco80 napsal 28.05.14 v 18:36

Krásná holka, na cestování sis vybral opravdu dobrého společníka. Kufry si kup, je to k nezaplacení. Sice ji nemáš na léčení ega, ale jestli zbyde nějaká kačka, koupil bych výfuk, originál zvuk je tragický. Jinak přeji mnoho šťastných kilometrů

pawell
pawell napsal 18.05.14 v 10:06 10b.

Moje oblíbená

ZRX
ZRX napsal 16.05.14 v 12:45 10b.

Pěkné moto Dobrý výběr Skvěle na psáno 10.b MOTOZDAR