Kawasaki VN 1600 (2008)

Vlastník Empikman
Vloženo 24.4.2014
Aktualizováno 24.4.2014

Je to klasický koráb silnic. King of the road.

Motorka koupena od ruzba (Orlová (Město)) - Super, všechno OK, vynikající spolupráce, dovoz USA

První dojmy - Když jsem jí poprvé viděl tak mi spadla čelist, protože je opravdu veliká. A cca 330 kg taky budí respekt. To co je při manipulaci na místě hrůza, je pohádka při jízdě. Nomad je stabilní lehce ovladatelný, projíždění zatáček je radost.

Motorku bych doporučil pro - Jak jsem již říkal, pro klidnou pohodovou jízdu.

Doplňky na motorce - Světelná rampa, horní kufr, kožené doplňky.

Kawasaki VN1600 Vulcan Nomad
Jak jsem již psal v úvodu Nomad je sice motorka velká a těžká, ale při jízdě se ovládá lehce. Jen je třeba pamatovat, kam ji zaparkovat.
Moto jsem koupil v roce 2011 jako téměř novou, měla najeto 2300 mil.
Za ty tři roky jsem na ní najel cca 10 tis. km. Poslední rok jsem jezdil méně, protože jsem koupil cestovní enduro.
Motorka je vhodná jak na kratší výlety tak i na několika denní výpravy. Nejvíce jsem s ní za jeden den najel cca 500 km. Nejdelší výlet byl 5-ti denní výlet do Itálie.
Jinak za tu dobu co jsem ji měl nebyl žádný problém, pouze základní servis, olej, pneu atd.
Motorka má neuvěřitelný kroutící moment a na to jak je těžká, poměrně účinné brzdy. Je vybavena bočními kufry, takže ideální na cestování. Pohodlné sedlo pro řidiče i spolujezdce. Přenos kroutícího momentu je zajištěn kardanovou hřídelí. Dle mého názoru naprosto bezproblémové řešení. Proto jsem byl překvapen, když jsem zjistil, že u novějšího VN1700, 2009 a novější je použit ozubený řemen.
Vřele doporučuji všem nadšencům a milovníkům volnosti na jedné stopě. Je to pohodová motorka pro pohodovou jízdu.
Od té doby co mám velké GS na jí moc nejezdím, tak ačkoliv je mi to líto, rozhodl jsem se, že Nomada prodám. Ale možná si to ještě rozmyslím :), je to pro mně srdeční záležitost...

VincekRM
VincekRM napsal 03.01.16 v 15:34 9b.

Fajn mašina sousede

Montauk
Montauk napsal 02.10.15 v 12:43 10b.

To je prostě silniční koráb GS se hodí zas na něco jiného ... NEPRODÁVAT!

biovirus
biovirus napsal 15.05.14 v 19:44 10b.

Supr stroj, krasna cerna barva.

The_Rock
The_Rock napsal 27.04.14 v 22:34

Moc hezká mašina, posílám 10b.

Petasek69
Petasek69 napsal 25.04.14 v 12:28 10b.

Tak, tak, sóhlasim,škoda nechat zahálet, takové kósek má byt vidět na silnici