Kawasaki GTR 1400 (2008)

Vloženo 21.4.2014
Aktualizováno 31.8.2014

Deflektor MRA

Vloženo: 02.06.2014, Uskutečněno: 02.06.2014, Zhlédnuto: 21x

Dobrá zpráva pro čahouny jezdící na GTRku.
Konečně jsem vyřešil problém s nadměrnými turbulencemi za řídítky.
Zprvu to bylo zvýšené plexi +5 cm směrem do vertikální polohy od Kappy, které poryvy větru trochu zklidnilo, ale neeliminovalo.
Pak už zbyla jen jedna možnost. Deflektor.
Nástavec je od MRA a ze všech diskusí jsem zjistil, že nejlepší bude vrtané i když se mi do toho vůbec nechtělo. Pravda je, že se vrtané určitě méně kroutí a tolik nevibruje.
A konečně to zabralo. V rychlostech 80-100 km/h naprosté ticho a ve 160 Vám to aerodynamiku vzduchu pěkně zakulatí až někam za motku. Dříve mi to rvalo palici. Nástavec má celkem 6 poloh a mám to nastavené permanentně na to nejvyšší možné.
Proto doporučuji nástavec od MRA v kombinaci se zvýšeným plexi od Kappy (investice cca 3.500,-).

JEFFzx13 (489) napsal 28.06.2016 v 22:55

pekny,taky me to ceka.jen ta cena je

Tommi10 (0) napsal 05.07.2015 v 12:10

To HappyHonda: ahoj. Nerozumím dotazu. Vše je napsané v poslední větě mého deníku. Takže deflektor MRA a vyšší plexi od Kappy. Nevím kde to momentálně bude nejvýhodnější. Tenkrát jsem to prostě vygooglil a porovnal ceny na e-shopech v ČR. Kdyby si měl problém s hledáním tak mi napiš zprávu rovnou na profil. Hodně štěstí. Tommi.

HappyHonda (0) napsal 19.06.2015 v 18:24

Sháním na GTR 2014 také vyšší plexi. Kde se nejlépe sežene a ten deflektor je nějaký konkrétní? Děkuji HS

jawasy (56) napsal 02.06.2014 v 18:03

Něco podobného jsem řešil na svém "varánkovi" ale dávat takové pracy za kus plexiskla se mi nechtělo Proto jsem volil kompetlí turistplexi i s deflektorem za stejnou cenu Jsem spokojen a funguje to jak má!